הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נירלט משיקה מדריך לשבוע העיצוב במילאנו

8/04/2014

אחת לשנה, בחודש אפריל, נערך שבוע העיצוב במילאנו ומאות אדריכלים, מעצבי פנים, יצרנים, קניינים ועיתונאים ישראלים נוסעים לחוות ולספוג את האווירה הייחודית בעיר. במסגרת שבוע העיצוב במילאנו נערכת גם תערוכת הריהוט ה SALONE DEL MOBILE, במרכז הירידים של העיר. התערוכה, נחשבת לחוד החנית וחלון הראווה של חברות העיצוב והריהוט הבולטות בעולם ותתרכז השנה בתחום המטבחים והאמבטיות.

 

לקראת שבוע העיצוב במילאנו משיקה חברת נירלט, מדריך מודפס: "The Colors of Milano" עבור אדריכלים , מעצבים וחובבי עיצוב המבקרים בעיר. המדריך כולל מידע על כל אותם מקומות מעוררי השראה במילאנו (בתי מלון, מסעדות וגלריות), מידע שימושי על התערוכה עצמה ואזורי התערוכות  שנערכות  בנוסף במסגרת שבוע העיצוב בעיר -  Ventura Lambrate ו Zona Tortona.

 

המדריך מותאם לכל אלו שרוצים לחוות את קסמה של העיר מלאת הסטייל. ניתן למצוא במדריך המלצה ל-30 חברות מובילות ומשפיעות בעולם העיצוב,  מידע קצר על המעצבים הישראלים שיציגו במילאנו,  המלצות של מעצבים ישראלים שחיו במילאנו, ביניהם האדריכלים נסטור סנדבנק, קרן מיטרני, שרון אקר מיכאל, מעצבת הטקסטיל מיקה בר ועוד.

 

שיר זכאי, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי, נירלט: "מדריך "The Colors of Milano" נוצר מתוך התובנה שהעיר עמוסה באולמות תצוגה, גלריות, מלונות וכל טוב, וברצוננו לעזור לקהל האדריכלים והמעצבים לקבל השראה בצבע. לכן, חברנו לגיל רויטר, אשר יצר את המדריך, אסף את החומרים וכתב אותו. גיל בעל ניסיון עשיר בעבודה מול חברות בינלאומיות בתחום העיצוב ובעל היכרות מעמיקה עם מילאנו והוא מציג את ההמלצות והניסיון הרב שלו לעיר התוססת והגדושה".

 

זכאי מוסיפה: "עבור נירלט הקשר עם האדריכלים והמעצבים חשוב מאין כמוהו וברצוננו לתת ערך בעולמות התוכן של עיצוב וצבע ולכן בחרנו להפיק מדריך אשר ילווה אותם בסצנת העיצוב והצבע בעיר. תוך כדי היצירה של מניפת TIMLESS COLOR COLLECTION ראינו את החיבור הישיר בין תערוכת העיצוב הגדולה במילאנו  לבין הקולקציה. הקולקציה החדשה חובקת גוונים עמוקים וייחודיים, המפגישים נוסטלגיה עם אמירה אישית, חדשה ועדכנית. מכנה משותף זה הינו הבסיס לרצון שלנו בנירלט להביא מזווית אחרת את מילאנו, זווית עשירה בהשראה ובצבעוניות." 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד