הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מרכז המבקרים של AHAVA מבקר בדיוטי פרי

18/05/2014
מרכז המבקרים של AHAVA מבקר בדיוטי פרי (הגדל)

לראשונה בישראל: מרכז המבקרים של AHAVA מבקר בדיוטי פרי. עם פתיחת עונת התיירות, יוצאת AHAVA בשיתוף פעולה ראשון מסוגו במסגרתו, בנתה מתחם ייחודי בו מוצגים פסלי ים המלח, הבלעדיים ל-AHAVA, המהווים אטרקציה לצילום בקרב תיירים במרכז המבקרים של החברה וכעת גם עבור התיירים והנוסעים העוברים ברחבת הדיוטי פרי בנתב"ג. עלות ההשקעה במהלך נאמדת בכחצי מיליון שקלים.

 

במתחם הפעילות החווייתי שישה פסלים ייחודיים על בימת מלח מעוצבת, המציע לתיירים הטסים וחובבי האמנות והטבע, להתרשם מהפסלים פרי שיתוף הפעולה עם האמנית ענת אשד גולדברג, להצטלם לצידם וליהנות מהטבות ומבצעים ייחודיים.

 

הפרוייקט נולד במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק בין הדיוטי פרי ובין AHAVA, במטרה להעניק לתיירים העוברים בדיוטי פרי חוויית קניה ייחודית ובלתי נשכחת, המשלבת מזכרת מים המלח.

 

לדברי מיכל רום, סמנכ"לית מכירות עולמית קבוצת AHAVA : "אנו גאים להשיק את מייצג הפסלים ולאפשר לתיירים ולנוסעים הרבים ליהנות מאומנות מעוצבת. ים המלח הינו אחד מפלאי הטבע ובמסגרת שיתוף הפעולה יוכלו התיירים והנוסעים כאחד ליהנות מהפסלים, פרי יצירתה של האמנית ענת אשד גולדברג. כמו כן, ניתן הטבות ומבצעים מרעננים ונעניק מזכרת חווייתית ייחודית מים המלח"

 

לרגל הקמת המתחם מציעה AHAVA שתי הטבות ייחודיות לתיירים והנוסעים :

צילום על ידי צלם מקצועי וקבלת תמונה מודפסת למזכרת ללא תשלום, על רקע הפסלים וים המלח. ובנוסף, על כל רכישה של מוצרי AHAVA בסכום העולה על 29 דולר, יקבלו הלקוחות שקית מלח של AHAVA מתנה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד