חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מדריך ליזמים מהעולם לפתיחת הסטארטאפ הבא בתל-אביב

עיריית תל-אביב-יפו משיקה אתר חדשני המהווה one stop shop עבור יזמים ומשקיעים מחו"ל, אשר שמעו על תל-אביב כ-startup city ומעוניינים לקבל מידע מקיף לפני שהם קונים כרטיס טיסה לישראל. האתר מרכז את כל המידע על איך פותחים סטארטאפ בתל-אביב: מדריך על הצעדים שיש להשלים לפני ההגעה, החל מהגשת הטפסים, דרך הסדרת המיסים, המע"מ והביטוח הלאומי מול משרדי הממשלה והרשויות השונות, חבילת השירותים שמספקת העירייה, ריכוז כלל האתרים הרלוונטיים, קישור לאנשים הנכונים, וגם – לאן כדאי לצאת לבלות.

 

באתר שפותח על הפלטפורמה של wix ובתמיכתה של החברה, ניתן למצוא כל מה שתל-אביב מציעה לכל יזם מחו"ל שמעוניין להרחיב את העסק שלו, לעשות רילוקיישן למשרדים שלו או שמעוניין לפתוח חברה חדשה בישראל:

 

חבילה של שירותים לשהות בתל-אביב במשך 3 חודשים תמורת 300$ בלבד כוללת:

**"משרד" בלב תל-אביב – מרחב המאפשר מפגש עם יזמים ומשקיעים (הספרייה במגדל שלום, מאז"ה 9 ועתידים 7)

**סיוע במציאת דירה

**תחבורה חינם - מנוי לשירות תל-אופן 

**חיבור לנטוורקינג התל-אביבי ופריסת  MEETUP CALENDER

**עיר מרושתת ב-WIFI

 

תל אביב דורגה בשנים האחרונות בדירוגים המובילים בעולם, כאחת הערים הצעירות והמבטיחות בתחומי היזמות וההייטק. דו"ח של startup Genome מ-2012 הציב את תל אביב במקום השני אחרי סיליקון ואלי ברשימת דירוג ערי הסטרטאפ בעולם מתוך 20 ערים אטרקטיביות עבור סטארטאפים בעולם. מטרת האתר היא לעלות שלב נוסף בנגישות ובאטרקטיביות של תל-אביב עבור העולם. 

 

בנוסף מרכז האתר קישורים לאתרי האינטרנט השונים של כלל הגופים, כולל אנשי קשר רלוונטיים, שמאפשרים למי שמעוניין להתחיל עוד מחו"ל בברור הפרטים ובהכנות. האתר חוסך את המעבר בין אתר לאתר ובין גוף בירוקרטי אחד לאחר. הוא מרכז גופים (accelerators), חברות מרכזיים, אשר חיוניים לפעילות הסטארטאפ ותומכים ביזמים.

 

האתר הולך צעד אחד קדימה, כאשר הוא מציג טבלת שכר אשר נותנת ליזם אינדיקציה כמה יעלה לו להעסיק עובדים בישראל. בדר"כ זוהי ההוצאה הגבוהה ביותר עבור סטארטאפ בתחילת דרכו.

 

האתר מציע מגוון סיורים בעיר – לרבות סיורי סטארטאפ ברוטשילד, סיור ביפו, סיורי אופניים בלילה ובאוניברסיטה, כולל פריסת האירועים התיירותיים והעסקיים שמתקיימים בתל-אביב בתקופה בה מגיעים. הוא כולל גם  מפה נוחה באדיבות Mapped in Israel (שהקים היזם בן לאנג) המקלה על איתור הסטארטאפים באזור מטרופולין ת"א, מה שיאפשר למשקיעים לראות מה הן האופציות להשקעה בתל-אביב, יגביר את החשיפה של הסטארטאפים למשקיעים וייצר נגישות בין היזמים.

 

מנכ"ל עיר עולם, הלה אורן מסבירה על הקונספט של האתר: "בשנים האחרונות תעשיית הסטארטאפ המקומית של ת"א צומחת בקצב מואץ. 700 הסטארטאפים שפועלים היום במטרופולין ת"א הם הדלק והמנוע של העיר. מינוף המומנטום החיובי של ת"א בהעשרת המרכז היזמי ביזמים בינלאומיים מוכשרים, תמקסם עוד יותר את הפוטנציאל של העיר ותייצר את החיבורים הנכונים שיצמיחו מת"א רעיונות גדולים".  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד