חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איש הענבים יפיק את פסטיבל יין לבן בהרצליה

לכבוד חג הביכורים, הגבינות והיין, הרצילה תקיים את  'פסטיבל  White השישי - יין לבן במרינה הרצליה'. הפסטיבל ימשך יומיים, בימים ד' –ה' (28-29 למאי),  וישתתפו בו מיטב היקבים ויבואני היין בישראל. הפסטיבל נערך בהפקה ובארגון של: החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה ומרכז 'איש הענבים', בשיתוף ובחסות מגזין יין וגורמה.

 

לדברי ראש העיר הרצליה, משה פדלון: "הרצליה היא עיר תיירות מובילה , הפסטיבל זוכה להצלחה גדולה שנה אחר שנה, ולכן הפך למסורת. פסטיבל היין הוא הזדמנות נהדרת לתושבי העיר ולתיירים המתארחים בה להנות מחוויה מיוחדת ומהנה. אני מזמין את תושבי העיר, האזור והתיירים לבקר בפסטיבל".

 

מוסיף עו"ד יונתן יעקובוביץ, יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה: "זו השנה השישית של פסטיבל היין הלבן במרינה. פסטיבל, שמשמש מוקד עלייה לרגל לחובבי יין. זהו למעשה אירוע ראשון בשרשרת פסטיבלים ואירועי קיץ במרינה ובחופים של הרצליה. השנה יש לנו תכנית עשירה בתכנים, המתאימים לכל גיל. פסטיבלי ג'אז, בירה, רוק, מוזיקת עולם, אוכל, משטים רבים, תחרויות ספורט ימי ועוד. לא נותיר רגע משעמם אחד הקיץ".

 

בין המציגים בפסטיבל: חברת הכרם, יקב 'טפרברג',יקב דלתון, הסקוטית, יקב עמק האלה, יקבי ברקן, יקב נטופה, יבואן יינות איטלקיים 'ניו-קוד', יינות איטלקיים כשרים, בירה אלכסנדר, וודקה CAVODA ועוד. בפסטיבל ניתן יהיה גם לטועם מגוון שמני זית של קיבוץ 'מסיק מגל' ו'בוטיק זית רענן' וגם, גבינות של מחלבת 'שירת רועים' ו'מן האדמה'.

 

לדברי חיים גן מחברת 'איש הענבים': "לעשות יין לבן איכותי בארץ כל כך חמה, זה מבצע לא פשוט. למרות זה הייננים הישראלים עושים עבודה מופלאה .. כל מי שיגיע לפסטיבל יוכל לטעום  יינות לבנים, יינות סמוקים, מבעבעים (למברוסקו, קאווה ועוד), ויינות קינוח. סך הכל, יוצעו לטעימה כ- 100 יינות מהארץ ומהעולם".

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד