הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שוקולד פרה מציין 80 שנה להולדתו

9/06/2014
שוקולד פרה מציין 80 שנה להולדתו (הגדל)

מהלך השקת יום ההולדת ה-80 לשוקולד פרה יכלול השקת מהדורת יומולדת מוגבלת של אריזות שוקולד פרה האדומות. על גבי האריזות  בסדרה המיוחדת יתנוססו גילאים מ-1 עד 80, כמו גם אזור ייעודי להוספת ברכה אישית. במקביל, ישולבו אריזות ברכה גנריות כדוגמת "מזל – טוב" ו"עד 120". במהלך יוני תושק "הפרה וואן" – אוטו שוקולד פרה במסגרת פעילות שטח שמחה ומתוקה תגיע ה"פרה" לנקודות מרכזיות בכל רחבי הארץ.

 

אייל דרור, מנכ"ל חטיבת תענוג והנאה בקבוצת שטראוס: "שוקולד פרה, השוקולד שכולנו גדלנו עליו, הינו אחד המותגים הוותיקים והאהובים במדינת ישראל,

לאורך השנים המשכנו לחדש ולהפתיע, לרגש ולגוון בטעמים, להוסיף סוכריות קופצות או לשנות את הטעם לטעמי או טורטית.  לצד החדשנות, המשיך שוקולד פרה להציע לאורך השנים את מגוון הטעמים שכולנו אוהבים.

גם בשנה הקרובה, שנת ה-80 למותג, שוקולד פרה ימשיך להיות המותג ש"תמיד איתך".

 

שי חגואל, מנהל השיווק, חטיבת תענוג והנאה בקבוצת שטראוס הוסיף " מצאנו לנכון להשיק מהדורת יום הולדת מיוחדת, שמטרתה לאפשר לכל אחד מאיתנו ליהנות מרגע מתוק ומרגש בהתאמה אישית דרך מדפי הסופרמרקט. במקביל, החל מחודש יוני, נצא לפעילות שטח ייחודית לשוקולד פרה, ברחבי מדינת ישראל".

 

וקצת פרטים שלא כולם יודעים על שוקולד פרה:

·         בשנת 1934 שוקולד פרה נולד תחת המותג 'שמנונית' במפעל ברמת גן.

·         בשנות ה -50 החלו לקרוא לשוקולד "שוקולד פרה" בגלל דמות הפרה על האריזה.

·         בתחילת שנות ה-80 בפעם הראשונה הצטרפו לשוקולד החלב המוכר טעמים נוספים: שוקולד לבן, שוקולד עם בוטנים ושוקולד עם פצפוצי אורז והפרה הפכה להיות "משפחת הפרה"

·         לקראת המילניום בשנת 2000 הוצאנו מהדורה מוגבלת של שוקולד עם סוכריות קופצות. שעקב דרישת הציבור, הוא ממשיך להימכר עד היום...

·         קו שוקולד פרה מייצר 2 טון שוקולד פרה בשעה שמהווים 20,000 טבלאות פרה בשעה.

·         במפעל מייצרים מעל 50 טון שוקולד ביום. מדובר בקו המהיר ביותר במזרח התיכון ליצור שוקולד.

·         מדי שנה נמכרות כ – 900,000 חבילות שוקולד פרה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד