הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שבוע האופנה בחולון יפתח הפעם השביעית בטקס פרסי האופנה

18/09/2014

 מוזיאון העיצוב חולון ועיריית חולון מכריזים על חזרתו של "HoF14 - שבוע האופנה חולון", אירוע האופנה הגדול שהוא חלק מחזונה של העיר להפוך למוקד עיצוב בינלאומי ומתקיים זו השנה השביעית. שבוע האופנה חולוןHoF14  יתקיים בתאריכים 24 – 29 בנובמבר 2014. טקס פרסי האופנה של ישראל יפתח את האירועים, ביום שני 24.11, בשיתוף איגוד האופנה והטקסטיל בהתאחדות התעשיינים.

שבוע האופנה חולון HoF14 הוא אירוע אופנה חוויתי בהשתתפות עשרות מרצים ומעצבים ישראלים ובינלאומיים מובילים. הצפי הוא כי מאות שוחרי אופנה ומבקרים יגיעו למוזיאון העיצוב בחולון ליהנות מהפעילויות והמפגשים השונים במהלכו. בין האורחים הבינלאומיים שהשתתפו בעבר בשבוע האופנה חולון: זאק פוזן, סטיבן ג'ונס, דמיר דומה, קרלה סוצני, מרגרטה ואן דן בוש, אימרן אמד ורבים אחרים.

לדברי חנה הרצמן, מנכ"לית עיריית חולון: "אופנה, עיצוב ויצירה בכלל משקפים את הרצון הטבעי והברור הקיים בכל אדם בארץ ובעולם: לחיים, להתחדשות, לביטחון ושגשוג. גם בתקופות לא פשוטות, כפי שאנו חווים כעת, כוחנו הוא ביכולת לדבוק בחיים, להמשיך ליצור ולהאמין בעתיד טוב  יותר. חולון שמובילה בשנים האחרונות סדר יום ציבורי חדש בו תעשיית העיצוב הינה משימה לאומית שמחה לארח בפעם השביעית את שבוע האופנה. קיום שבוע האופנה חולון באופן עקבי, לצד עשייה שנתית בתחומי העיצוב השונים במוזיאון העיצוב חולון, בגלריות העירוניות ובתחומי העיר, מאפשרים ליוצרים ישראליים לחשוף ולהיחשף, להכיר, לחקור ולהמשיך להוביל כענף ייצוא משמעותי, יצירתי ומקורי. חולון תמשיך לתמוך במעצבי האופנה הצעירים והוותיקים ויחד נוביל שינוי משמעותי שיגדיר מחדש את זירת העיצוב המקומית".

לדברי אלון ספן, מנכ"ל מתחם מדיטק חולון ומוזיאון העיצוב חולון: "השנה יעסוק שבוע האופנה חולון בעולמות ההשראה של מעצבים עכשוויים אשר עובדים במציאות קצבית המשתנה ללא הרף. נחווה את עולם האופנה בצורה ישירה ובלתי אמצעית דרך מפגשים עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם מהארץ ומהעולם. אנו גאים כי מוזיאון העיצוב חולון ממשיך להוות מוקד השפעה מרכזי בזירת העיצוב המקומית והבינלאומית ומקור השראה ליצירה מקורית ואיכותית".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד