הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אירוע לרגל השקת חנויות יהלומים וירטואליות באי ביי

10/11/2014
אירוע לרגל השקת חנויות יהלומים וירטואליות באי ביי

בכירי הנהלת הבורסה ליהלומים ברמת גן, בראשות שמואל שניצר – נשיא הבורסה  ובכירי  eBay ישראל בראשם אלעד גולדנברג מנהל הפעילות העסקית של  eBay ישראל, השיקו ביום חמישי בערב (6.11)  תכנית בלעדית לחברי הבורסה, שמטרתה שילוב יהלומנים ומוצריהם בפלטפורמה השיווקית של eBay.

באירוע השקה חגיגי שנערך בקרב כ- 500 מוזמנים, במסעדת הבורסה, פתח  שניצר את הערב ואמר: "אני שמח ומברך על שיתוף הפעולה עם חברת eBay ועל פתיחת חנויות יהלומים וירטואליות שיעמדו לטובת חברי הבורסה. המהלך יעניק ערך מוסף לחברי הבורסה, שיקבלו חותמת של איכות בזירת המסחר האלקטרוני העולמית, ייחשפו לקהל הקונים הבינלאומי ויוכלו לקדם את שיווק היהלום הישראלי הנחשב מותג עולמי".

עוד הוסיף שניצר:  "הנהלת הבורסה פועלת כל העת לביסוס מעמדה של ישראל כמרכז יהלומים עולמי. אני בטוח ששיתוף הפעולה עם ענקית המסחר המקוון, eBay, הוא צעד נוסף בכיוון זה."

אלעד גולדנברג, מנכל הפעילות העסקית של eBay בישראל אמר באירוע: "תחום היהלומים מושך ישראלים רבים ומבליט את הייחודיות והאיכות שבמוצרים היוצאים מן הארץ. היהלומנים הישראלים נחשבים לטובים והאמינים ביותר ב-eBay העולמית, הם מנהלים חנויות מקוונות מרהיבות ומובילים בטבלאות המכירות.

לדבריו: "חל גידול מרשים ביותר במספר היהלומנים הישראלים המשתמשים בפלטפורמה זו מהשנה שעברה ואנו בטוחים ששיתוף הפעולה החדש עם הבורסה ליהלומים בישראל יפתח בפניהם אפשרויות חדשות לקהלים ושווקים נוספים."

לקחו חלק באירוע: יורם דבש - יו"ר ועדת שיווק וקשרי החוץ של הבורסה, מוטי בסר – מנכ"ל בורסת היהלומים, יונתן נוימן - מנהל מכירות PayPal ישראל ומאור עמר - מומחה לשיווק ב eBayומנהל בית הספר mybay וחברי הבורסה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד