הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר סלונה יערוך כנס תחת הכותרת נשים בחזית

4/12/2014

אתר הנשים והבלוגים סלונה, יערוך את כנס 'נשים בחזית' ביום שלישי, 9.12.2014, במרכז פרס לשלום, יפו. הכנס בהשתתפות אנשי תקשורת, יזמים, אנשי תרבות ומובילי דעת קהל יתמקד בסיפורי ההצלחה של נשים שהביאו לשינוי תודעתי וחברתי במגוון חזיתות: תקשורת, טכנולוגיה, חינוך, יצירה, פיננסים, טיפולית ויזמות. כן, יועבר בשידור חי באתר 'סלונה' וברשתות החברתיות. 

אחת מדוברות המפתח היא ד"ר דיאן דוקרא, אשת תקשורת בעברה, חיברה את הספר "הבשר האסור" שקורא תיגר על תפיסת איבר המין הנשי בקרב גברים במדינות נאורות. שם היא מציגה איך לאורך ההיסטוריה גברים בעתות משברים פוליטיים לקחו בעלות על נשים. היא מוסיפה כי כיום העולם נמצא בפני שינוי והנשים צוברות יותר כוח.

 

עובדה זו מביאה לכך שישנם גורמים המנסים לשחזר את דפוסי העבר. דוקרא תדבר בהרצאתה על: The new history of female sex  בשנת 2011 פרסמה את ספרה הראשון: "נשות דיקטטורים", שעסק בדמויותיהן של נשים שהיו רעיות או מאהבות של עריצים גדולים כמו מוסוליני, היטלר, סטאלין, ואחרים. בעקבות הצלחתו הגדולה  הוציאה ספר המשך. דוברת בולטת נוספת בכנס היא היזמית צמרת פירסט, מייסדת PrePex  שתרצה על המכשיר הרפואי החדשני למניעת איידס באפריקה וכיצד השפיע על העולם.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד