חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

החל שיווק התערוכה הבינלאומית להישגי טכנולוגיה

תערוכת טכנולוגיה 2015 היא חלון הראווה של חזית הטכנולוגיה והחדשנות הישראלית ומהווה ציון דרך חשוב בהתפתחותה המואצת של התעשייה הישראלית ומוקד משיכה לעוסקים בתחום מהארץ ומחו"ל. מעל 40 שנה, התערוכה משמשת כבמה מרכזית לחשיפת החידושים בענף ומקום לפגוש את החברות החדשות הפועלות בארץ.

 

התערוכה משתרעת על פני שטח של 20 אלף מ"ר ותציג את חידושיהם של כ-300 חברות וספקים מהארץ ומחו"ל. התערוכה תתקיים בו זמנית בשלושה ביתנים ובשטחי חוץ וצפויים להשתתף בה למעלה מ- 25 אלף מבקרים. לצד התערוכה יתקיים כנס מקצועי, אשר ידון במגמות העתידיות בתחומי התעשייה השונים.

 

תערוכת טכנולוגיה,  מאורגנת על ידי מרכז הירידים תל אביב, ומהווה את תערוכת הדגל לתעשייה הישראלית, לענפי הטכנולוגיה ולתעשיות עתירות הידע ביניהן: מחשבים ותוכנה, אוטומציה פיקוד ובקרה, פנאומטיקה, הידראוליקה, רובוטיקה, מערכות הנעה, שינוע ומייסבים, מנועים מדחסים, מצברים, מכונות וכלים, יציקות ובתי יציקה, מדידה וכיול כלים, משאבות וגנראטורים לצד רכש ולוגיסטיקה והספקה טכנית לתעשייה, אמצעי סימון והדפסה למוצרי תעשייה, טכנולוגיות לייזר, בטיחות וגהות, חינוך טכנולוגי ועוד. 

 

בדומה לתערוכות ברחבי העולם, ביתני התערוכה מחולקים לנושאי תצוגה מגוונים. לצד הצגת חידושים טכנולוגיים ישראלים, ניתן לפגוש ביתנים לאומיים של מדינות זרות המציגות חידושים ופיתוחים טכנולוגיים.

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד