הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רהיטי דורון בשיתוף פעולה עם שנקר

31/12/2014

בי"ס שנקר, והמחלקה לעיצוב פנים מבנה וסביבה, פותחת בימים אלו קורס מיוחד לסטודנטים שנה ג' במסגרת שיתוף פעולה עם חברת רהיטי דורון המתמחה בעיצוב ריהוט למשרד הביתי, תחת המותג- רהיטי דורון home office.

במסגרת הקורס, יעצבו הסטודנטים רהיט משרדי פונקציונאלי, חדשני אסתטי בעל פוטנציאל מסחרי ושיווקי, העונה על צרכי השוק הישראלי.  במהלך הקורס, ירכשו הסטודנטים ידע בעיצוב סוגים שונים של מערכות ריהוט למשרד הביתי וכמו כן ילמדו מה הן התכונות הדרושות לרהיטים מסוג זה – מודולריות, קומפקטיות, דינאמיות וכד'.

לדברי אסף טייכמן, סמנכ"ל השיווק של רהיטי דורון: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם בית ספר שנקר. אנו מאמינים כי שיתוף הפעולה יתרום  לסטודנטים ידע מהשטח וירחיב את היריעה המקצועית הניתנת להם במסגרת האקדמאית, יתרום תרומה משמעותית לקידום הכשרת ומקצועיות הסטודנטים. ומקווים כי שיתוף הפעולה, יחשוף את הדור הבא של המעצבים בישראל בתחום הריהוט המשרדי".

הקורס יכלול סיור מודרך במפעל של רהיטי דורון בברקן, על מנת להכיר את תהליכי הייצור, החומרים והפרזול, כמו גם סיור באולמות התצוגה השונים של הרשת, להיכרות עם המוצר הסופי. 

בסיום הקורס, יציגו הסטודנטים בפני צוות המרצים ונציגים מרהיטי דורון את העיצובים שלהם. שלושת הסטודנטים עם העיצובים המוצלחים והחדשניים ביותר, יזכו במלגות מיוחדות ואף ייתכן כי המוצרים יפותחו ברהיטי דורון כמוצר מסחרי.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד