הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מי עדן תעניק חסות ראשית למרתון סמסונג תל אביב

8/02/2015

לאחר שהעניקה בשנים האחרונות חסויות מרכזיות באירוע הספורט המובילים בישראל, כעת חברת מי עדן, המובילה את שוק המים המינרליים בישראל, תעניק לראשונה חסות מרכזית במרתון סמסונג תל-אביב ותהיה ספקית המים הרשמית במרתון שיתקיים ב 27.2.15.

במסגרת החסות, תציב מי עדן מספר תחנות לאורך המסלול החל מנקודת הזינוק, ובהן יחולקו לרצים כ- 300 אלף בקבוקי ספורט 500 מ"ל ובקבוקי 250 מ"ל ממותגים בלוגו המרתון, המותאמים לדרישות הרצים ולנוחיותם.


שיתוף הפעולה של מי עדן עם מרתון סמסונג תל-אביב, מהווה נדבך מרכזי בפעילות מי עדן בעולם הריצה ובמתן חסויות על אירועי ספורט גדולים בישראל, ביניהם המכביה, מרתון ירושלים, "Tel Aviv Night Run 2014" ועוד. 


שירין אלבק, טכנולוגית מזון ומנהלת תחום בריאות במי עדן מסבירה על חשיבות שתיית המים בעת פעילות גופנית: הקפדה על משטר שתייה מחושב ומתוכנן בבסיסו יספק את צרכינו אך גם ישפר את הביצועים, הן באימונים והן במרתון עצמו. מאחר שכמות השתייה המומלצת לביצוע פעילות גופנית תלויה בגורמים סביבתיים (תנאי אקלים, משך הפעילות הגופנית ועוצמתה) וגם בגורמים אישיים (גיל, מין, הרב הגוף, הרגלי תזונה ועוד), עליה להיות מותאמת ומתוכננת לכל מתאמן באופן אישי. על כן, כדאי שנכיר את קצת איבוד הנוזלים שלנו ונשפר עד כמה שניתן את השתייה לפני, במהלך ואחרי המרתון והאימון.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד