הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

כנס העצמאים ובעלי עסקים קטנים יתקיים לקראת בחירות 2015

23/02/2015
כנס  העצמאים ובעלי עסקים קטנים יתקיים לקראת בחירות 2015

"עסקים לא כרגיל" הכנס הגדול של  עסקים קטנים לקראת בחירות 2015 יתקיים ב 25.2.2015 בשעה 15:30 ברידינג 3 תל אביב. בין הנושאים שידונו: דמי אבטלה לעצמאים, רשת ביטחון סוציאלית, מצוקת וקשיי קבלת אשראי בקרב עצמאים, אי קבלת תשלומים בזמן,  תיקון העיוותים לחיילי מילואים עצמאיים ודמי לידה לעצמאיות ועוד. 

מטרת הכנס היא לאפשר לראשי ובכירי המפלגות להציג את הנושאים שמפלגתם מתחייבת לפעול בנוגע לעצמאים ולעסקים קטנים ולאפשר למגזר העסקי הגדול במשק שמונה כמיליון עצמאים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים לשאול שאלות ולקבל תשובות ועל בסיס זה לבחון מי ידאג להם טרם הצבעתם בקלפי. 

עפ"י נתוני להב: 99% מהעסקים במדינת ישראל הינם עסקים קטנים ובינוניים, תרומת העסקים הקטנים והבינוניים לתוצר עומדת על 49%, כל עובד 10 בישראל הוא עצמאי ותרומת העסקים הקטנים והבינוניים לתוצר עומדת על 49%. 

אהוד רצאבי, נשיא להב:"מדובר על כנס של המגזר העסקי הגדול במשק המהווה את כרית הביטחון המרכזית לתעסוקה ולצמיחת המשק הישראלי. סקטור העצמאים והעסקים הקטנים בישראל אינו שקוף ומגיע לו לקבל תשובות ברורות בנושאים שישפיעו על עתידו בשנים הקרובות. ההתארגנות חסרת התקדים בתקופה האחרונה של עשרות אלפי עצמאים ובעלי עסקים קטנים בליווי להב לא תאפשר הפעם להשאיר את ההבטחות על הנייר. הגשנו לכל ראשי המפלגות מצע מפורט עם ציפיות להב בנוגע למדיניות הממשלה הבאה כלפי מגזר העצמאים והעסקים בישראל.

 

יוסי פינק, עורך ראשי Bizportal : "בכנס הקרוב אנחנו רוצים לדבר על הפוטנציאל של העצמאים והעסקים הקטנים, על כך שהמדינה צריכה לראות בעסקים הקטנים מנוף כלכלי למשק ומתוך הבנה זו לספק את התמיכה הנדרשת. למגזר זה יש את הכוח להביא לשינוי – גם ברמה  החברתית-קהילתית וגם ברמה הכלכלית של מדינת ישראל"

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד