הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סירק דה סוליי תפתח חוויה חדשה עם חברה ישראלית

1/03/2015

רועי עפר, מיסד סאמה-סאמה, ביחד עם צ'ארלס ג'ורון,  המפיק הראשי של  Cirque du Soleil סירק דה סוליי, הכריזו על שיתוף פעולה אסטרטגי  בין "סירק דה סוליי" ו"סאמה-סאמה קריאטיב לאב" להפקה הבינלאומית של Sama-Sama Live Experience.

הקונספט החדשני מציג חוויה רב חושית, המשלבת אלמנטים מהופעות חיות, פארקי שעשועים ואטרקציות אינטארקטיביות. בסאמה-סאמה לייב הקהל משתתף בחוויה והופך לאמן מופיע, והכל תוך שימוש בשפה אוניברסלית של מוסיקה, קצב ותנועה.

החוויה מיועדת למגון קהלים ומשלבת באופן חדשני וסוחף טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות.

סירק דה סוליי, הקבוצה הבינלאומית הנחשבת כפורצת דרך בגישתה החדשנית והאמנותית, תלווה את סאמה-סאמה בשלבי פיתוח החוויה ובמקביל תצטרף כשותפה עסקית אסטרטגית ביוזמה. "אנו רואים פוטנציאל גדול בקונספט החדשני של סאמה-סאמה ושמחנו על האפשרות להצטרף לפרוייקט. אנו מאמינים כי חווית סאמה-סאמה תרגש קהלים באופן חדש לחלוטין" אמר צ'ארלס ג'ורון.

רעיון ברוח דומה לסאמה-סאמה לייב הוצג בתל אביב ב 2012 וזכה להצלחה רבה ולביקורות נלהבות מהקהל ומהעיתונות, כאשר למעלה מ 50,000 איש ביקרו בחוויה במהלך כחודש.

רועי עפר,  ממייסדי קבוצת מיומנה והמייסד של סאמה-סאמה, הוביל צוות בינלאומי אשר שקד על קידום ופיתוח הקונספט החדש ונבחר במיוחד למשימה. צוות היוצרים משלב אנשי קריאטיב, מומחי תוכנה, מעצבים, טכנאים, מלחינים ועורכי וידאו שהביאו מנסיונם בעבודה עם מותגי בידור בינלאומיים מובילים כדוגמת סירק דה סוליי, אולפני יוניברסל ומיומנה.

צוותי המחקר והפיתוח, הקריאטיב וההפקה, פועלים במרכז של סאמה-סאמה בתל אביב, אשר משמש בין היתר כפלטפורמה לשיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיה חדשניות.

סאמה-סאמה לייב מזמינה את הקהל למסע אל יקום מקביל ובו מסופר סיפורה של קהילה מסתורית הנקראת "סאמיס". בעלילה, "הסאמיס" בנו חלל ייחודי של יצירתיות והשראה המקרב בין אנשים דרך חווית היצירה בעוצמה שטרם נראתה. המקום הזה נקרא "סאמה-סאמה" ומשמעותו "יחד" בפיליפינית.

סאמה-סאמה לייב לוקחת את הקהל למסע רב חושי וטוטאלי בו יוכל להטמע באותו יקום מקביל. 12 אטרקציות אינטראקטיביות מזמינות את הקהל לבטא את היצירתיות שבו, להפוך לאמנים לרגע, לשחק, ליהנות ולהתמסר לחוויה. המסע של סאמה-סאמה מגיע לשיאו במופע חי ומרשים ובו הקהל כולו משתתף והופך חלק מקהילת הסאמיס. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד