הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

MAC יעניק חסות לשבוע האופנה

13/10/2015

בעוד שבוע ייערך  Gindi TLV Fashion Week 2015 בחסות מותג האיפור המוביל MAC שאחראי על כל תחום האיפור של התצוגות. המאפר הראשי של שבוע האופנה מיקי בוגנים יחד עם נטע סקלי, סניור ארטיסט וצוות האומנים של MAC ישראל, יובילו את תחום האיפור ויציגו את מראות האיפור שייבחרו לכ-21 תצוגות אופנה של מעצבים ישראלים מובילים. מותג האיפור תמך בשנה האחרונה למעלה מ  800 תצוגות.

לדברי אלי גיספאן, מנכ"ל MAC ישראל: "מותג האיפור MAC גאה על השתתפותו בשבוע אופנה בישראל ועל האפשרות להציג את היצירתיות של מאפרי MAC. החיבור לשבוע אופנה הינו חיבור טבעי למותג ואין ספק שלמראה מרשים של איפור בתצוגה יש משקל גדול ומשמעותי".

זו השנה הרביעית בה מתקיים Gindi TLV Fashion Week ולראשונה MAC יעניקו חסות למשך ארבעה ימים בקניון  TLV fashion mall הממוקם במרכז העיר. במהלך הימים הקרובים ייפגשו מיקי בוגנים ונטע סקלי עם המעצבים לבחירת המראה הנכון לתצוגה. בין המעצבים שישתתפו בשבוע האופנה: משכית, אלמביקה, בטי אלדד, מעצבי שנקר, בלינקי, שי שלום, טובלה ונעמה חסין, גדי אלימלך, דורין פרנקפורט, סמפל, מילי דהן, בן סימון, נובוריש דוג, ירון מינקובסקי, מרסלו בורלון, רימה רומנו, שני צימרמן, סבינה, עידן לרוס, גדעון וקרן אוברזון, דורית בר אור ועוד.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד