הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רנואר נותנת חסות לסדרת רשת לרגל מצעד הגאווה

31/05/2018
רנואר נותנת חסות לסדרת רשת לרגל מצעד הגאווה

לרגל מצעד הגאווה חברת האופנה רנואר יוצאת בשיתוף פעולה עם סדרת הרשת הרשמית של אירועי הגאווה בתל אביב- "לא הכל ורוד".

 

לדברי אליאור אמסלם מיוצרי הסדרה: "אני שמח ונרגש להציג את סדרת הרשת 'לא הכל ורוד' שמביאה את המציאות של הקהילה הלהטבית בג'ונגל התל אביבי הגאה. הסדרה מבוססת על סיטואציות אמתיות ומורכבות מחיי שנאלצתי להתמודד איתן במהלך השנים והרגשתי שאני צריך להוציא אותן החוצה. המטרה בסדרה היא להראות לאנשים שיש מניפה רחבה של אנשים, להראות את האזור האפור של הקהילה הגאה שלא תמיד פשוט להתמודדות ולגרום לאנשים להבין שכולנו קודם כל בני אדם עם רגשות, לב, היסטוריה ורק אז סטראוטיפים."

 

״לא הכל ורוד״ היא סדרת רשת הומוריסטית, גאה, סאטירית ובועטת. הסדרה הופקה בשיתוף עיריית תל אביב ובחסות חברת האופנה רנואר כחלק מתמיכתן בקהילה הגאה .סדרת הרשת הגאה צפויה לצאת לראשונה ב30.5 לקראת אירועי הגאווה של תל אביב ותשודר בדיגיטל של עיריית תל אביב ומצעד הגאווה הרשמי,  ביוטיוב, בעמוד הפייסבוק של רנואר ובעמוד הייעודי של הסדרה.

 

הסדרה הינה סדרת רשת בת ארבעה פרקים היוצרת תמונה נוגעת ללב, מלאת כנות והומור עצמי על החיים בתור הלהט"ב, שוברת מיתוסים וסטראוטיפים מיושנים ובעיקר מעוררת הזדהות כך שכל צופה יזהה את עצמו מבעד למסך.

 

בין השחקנים שישתתפו: חן אמסלם, מירב גרובר, יעקב דניאל זדה, נועה קולר, אליאור אליהו אמסלם, ז'יל בן דוד, אפרת אביב, תמרה קלינגון, ישי גולן, מעיין תורג'מן, אבי אזולאי ועוד.

 

 

יוצרים: אליאור אליהו אמסלם, אור טייכר

במאי: אור טייכר | תסריטאי: אליאור אליהו אמסלם | במאי שותף: בן חכים

חברת הפקה:  ZOA films | מפיקים: אביב בן שלוש,

רועי ציוני, אורי בורג | עורך תסריט: ארז חן

מפיקה בפועל: נופר אבוהרון | צלם ראשי: איתן חתוכה

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד