הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לנובו תיקח חלק באירוע השנתי של אתנה לקידום נשים בספורט בישראל

8/11/2018
לנובו תיקח חלק באירוע השנתי של אתנה לקידום נשים בספורט בישראל

לנובו, יצרנית המחשוב המובילה בעולם, תעניק חסות לאירוע השנתי של אתנה לקידום נשים בספורט בישראל. אתנה היא הזרוע המקצועית של המועצה הציבורית לקידום ספורט הנשים בישראל, ובאירוע הולכות רחוק, שיתקיים מחר, יום שישי ה-9 בנובמבר, ישתתפו 15,000 נשים, נערות וילדות.

 

במסגרת האירוע, המתקיים זו השנה התשיעית, תפעיל לנובו מתחם יוגה ממותג בחסותה. במתחם יוצג מגוון מוצרים של לנובו ובעיקר דגמי הדגל של החברה מסדרת היוגה, עובדות לנובו יקחו חלק באירוע ומנכ"לית לנובו ישראל, סיגל אלבאום, תישא דברים לפני תחילתו של שיעור יוגה קבוצתי הגדול ביותר שיערך במסגרת האירוע.

 

סיגל אלבאום, מנכ"לית לנובו ישראל אמרה כי "אני גאה ונרגשת לקחת חלק באירוע שבמהותו נועד לקידום הנשים בישראל. כחברה ששמה לה את שיוויון ההזדמנויות כמטרת-על, חברה שמאמינה שכל אחד יכול וכל אחת יכולה, אנחנו חולקים עם אתנה את ערכי ההזדמנות השווה, הניהול הנשי והתמיכה והעצמה של נשים שאתנה מקדמת. בין אם זה בספורט, ובין אם בטכנולוגיה, חשיפה של ילדות ונערות מגיל צעיר לתחומים האלו ותמיכה בהן, כמו גם הנגשה של התחומים האלו לנשים ולנערות היא הבסיס לכך שהן יקחו חלק בעולמות אלו, יהיו שותפות פעילות בהן ויגיעו להישגים מרשימים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד