חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ברא צמחים תיקח חסות על מרוץ אופני השטח הישראלי EPIC Israel.

ברא צמחים תיקח חסות על מרוץ אופני השטח הישראלי EPIC Israel.

ברא צמחים, החברה הוותיקה המתמחה בפיתוח וייצור תוספי תזונה תעניק חסות ראשית למרוץ אופני השטח הישראלי EPIC Israel. שיתוף הפעולה בין השניים יציב בקדמת הבמה את החשיבות על שמירה על אורח חיים בריא ובפרט בקרב ספורטאים המקיימים שגרת אימונים אינטנסיבית.

 

מהדורת 2020 של טור האופניים הרב שלבי ישראלי–בינלאומי תכונה 'ברא אפיק ישראל' ותתקיים השנה בחודש אוקטובר, זו הפעם השמינית. בתחרות, המכונה גם הטור דה פראנס הישראלי, צפויים לקחת חלק כ-600 רוכבים והיא תתפרש על פני ארבעה ימים המחולקים לפרולוג (שלב מקדים) ו-3 סטייג'ים שאורכם הוא כ-300 ק"מ בסה"כ.

 

בשנה שעברה זכה המרוץ לדירוג הגבוה ביותר בתחום מרוצי השלבים, דירוג ה- SHC, והוכר כאחד מארבעת מרוצי השלבים החשובים בעולם לצד Cyprus Sunshine Epic  הקפריסאי, Andalucia Bike Race  הספרדי, וכמובן Cape Epic הדרום אפריקאי. ברא אפיק ישראל הינו אירוע הנצחה לזכרו של גיורא צחור שעמידה באתגרים מיוחדים, מקצועיות, חתירה למטרות וערכי אהבת הארץ היו אבני דרך שסללו את נתיב חייו.

 

למעלה משני עשורים פועלת חברת "ברא צמחים" במטרה להגדיר את "עולם צמחי המרפא החדש" על ידי שילוב של השקעה במחקר ופיתוח מוצרים ושיטות טיפול מתקדמות. השילוב בין ידע קליני רחב, מקצועיות, חומרי גלם איכותיים וטכנולוגיות ייצור מתקדמות מאפשר לחברה לפתח ולייצר שורה ארוכה של מוצרים על טהרת הצומח המבוססים צמחי מרפא ובין היתר שורה ארוכה של תוספים ייעודיים לספורטאים מקצועיים.

 

גיל צלר, מנכ"ל ברא צמחים: "נרגשים לתת את החסות הרשמית למרוץ EPIC Israel, ממרוצי האופניים הנחשבים בעולם. כיצרן כחול לבן שערך הציונות מושרש בו, אנו רואים  חשיבות גדולה לקחת חלק בעשייה ישראלית. בין ברא צמחים לאפיק ישראל קיימת זיקה משותפת לנושא אורח חיים בריא ובפרט שמירה על בריאות הספורטאים. כשהדופק וההרפתקנות של אפיק ישראל פוגשים את המומחיות של ברא צמחים, נבראים דברים חדשים. לכל הרוכבים, מובטחת חוויה אנרגטית ובלתי נשכחת – יש למה לחכות"

גל צחור, מארגן תחרות Epic Israel: "החיבור עם ברא צמחים הוא מהמשמחים בחיבורי אפיק ישראל. תמיד חיפשנו שותף אסטרטגי שמכיר את הקרביים של אפיק ישראל ויוכלו לממש את הפלטפורמה שלנו מחד ומאידך להביא אותנו ואת הרוכבים לרמה הבאה. ברא צמחים הינה חברה ישראלית מובילה בתחום תוספי התזונה, שגם אני באופן אישי וספורטאים רבים נוספים נהנים וצורכים את מוצריהם. זהות, הערכים, השאיפה לשלמות, המקצועיות הירידה לפרטים והרצון להיות טובים יותר הופך את ברא צמחים לחברה ישראלית מצטיינת שאנו גאים למזג אותה עם המפעל הציוני הייחודי שנקרא אפיק ישראל. החל מהיום אימרו "ברא אפיק ישראל"

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד