הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Netprotek Labs פיתחה רכיב לחיזוי ושיפור העבירות של דיוור אלקטרוני

21/08/2008 14:00

Netprotek Labs, חטיבת הפיתוח של נטפרוטק, פיתחה רכיב חדש המאפשר לחזות את העבירות של דיוור אלקטרוני אל הנמענים. הרכיב מנתח הודעות דואר אלקטרוני על פי מגוון פרמטרים, ומאפשר למנהל השיווק  לערוך שינויים עוד לפני השליחה לקבוצת הנמענים כדי להגדיל ככל שניתן את מספר ההודעות המגיעות ליעדן.

 

בשלב הראשון, הרכיב ישולב במערכת ה- Net.Mailer לשליחה יעילה של דיוור אלקטרוני לקבוצה גדולה של נמענים.

 

בשלב השני יפתח הרכיב לשימוש עצמי. הרכיב החדש הוא חלק מהמאמץ של נטפרוטק לשמור על יעילות גבוהה של שיווק בדיוור אלקטרוני ברשת שהופכת לעמוסה מיום ליום. לאחרונה הודיעה על התאמת מערכת הדיוור שלה לדרישות חוק הדיוור האלקטרוני שצפוי להיכנס לתוקף בעוד מספר חודשים.

 

ניר מילמן, מנהל Netprotek Labs: "בחודשים האחרונים חלה עלייה משמעותית  ברמת הסינון שמפעילות ספקיות הדואר האלקטרוני, ובראשן יאהו והוטמייל. משמעות הדבר הוא שדיוור שאינו מותאם לדרישות המחמירות יאבד מהיעילות שלו ולא ימצה את הפוטנציאל הטמון בו. אמנם הדברים תלויים בהרכב תיבות הדואר של הנמענים, אך מדובר בירידה ממוצעת של 65% אחוז בעבירות, שהרכיב החדש יכול לבטל".

 

"מסנני הדואר האלקטרוני של ספקיות השירותים מבוססים על שיטת ניקוד שלילי. כל אלמנט המחשיד את ההודעה כספאם מוסיף לניקוד, והחל ממעבר רף מסוים ההודעה פשוט נחסמת. הרכיב החדש מבצע מעקב ניתוח של אלמנטים אלה ומתריע למנהל השיווק או המרקום בדיוק אילו רכיבים יש לשנות כדי שההודעה לא תחסם. לרוב מדובר בשימוש בגרפיקה מוגזמת או בשילובה בהודעה באופן לא נכון, ושימוש במילים חשודות אשר מופיעות בדואר זבל באופן שכיח", הוסיף מילמן.

 

לאור הדיונים על כך שחוק הספאם החדש יפגע בעסקים הקטנים, מנחם יעקובוביץ', מנכ"ל נטפרוטק, טען כי יש לראות בחוק הזדמנות לעסקים קטנים: "שיטות השיווק ההמוניות איבדו מהיעילות שלהם בגלל הצפה של תכנים וניצול אפיקי התקשורת ע"י גופים פליליים ועל גבול הפלילי. החוק החדש יסייע להפחית את רעשי הרקע וישאיר לעסקים הקטנים דווקא את אפיקים אלה נגישים יותר ואת הלקוחות פתוחים יותר הצעות שיווקיות ועסקיות. החוק משאיר לבעלי עסקים מספיק מקום לעשות שימוש חכם באפיק הדיוור האלקטרוני, כך שגם הלקוחות ירוויחו מכך וגם בעלי העסקים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד