הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר פעילויות הפנאי "חוגל" יוצא לדרך בפורמט המסחרי

26/10/2008 12:20

אתר האינטרנט "חוגל" (www.hoogel.co.il), אשר מספק מידע שוטף ועדכני אודות תחומי פעילות הפנאי, סיים את שלב ההרצה במתכונת המסחרית החדשה שלו. במסגרת השינוי הגדילו בעלי האתר את הפעילות השיווקית והמכירתית על מנת לגייס לקוחות בתשלום לאינדקס הקיים באתר. פעולה זו נעשית בעקבות כניסתם של משקיעים חדשים כבעלים נוספים על האתר.

 

חוגל מאפשר למאות אלפי גולשים בחודש בכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסייה למצוא בקליק אחד את המבחר הגדול ביותר של חוגים, קורסים , תחביבים וכל הקשור לפעילות פנאי בכל תחום ובכל רחבי הארץ. האתר במתכונת החדשה נבנה בצורה ידידותית, קל ונוח לשימוש וניתן להיחשף דרכו לכל מגוון פעילויות הפנאי הקיימות בישראל.

 

באתר, המשמש כאינדקס ידידותי למשתמש ישנה מערכת חיפוש מתקדמת המאפשרת לגולשים לחפש את כל סוגי החוגים, סדנאות, קייטנות, שפות, שיעורים פרטיים, קורסים (לא אקדמיים), טיפולים אלטרנטיביים, פעילויות ספורט, אתגר וטבע, הפעלות לילדים ולמבוגרים, הרצאות ועוד. את החיפוש ניתן לבצע במספר חתכים כגון: מיקום גיאוגרפי, סוג פעילות, גילאים ועוד, וכך להגיע לפעילות הפנאי המתאימה ביותר אותה רוצה הגולש למצוא. בנוסף, ניתן למצוא באתר תוכן ומידע רלוונטי ועדכני הניתן לגולש כערך מוסף, על מיגוון הפעילויות שמציע האתר. הפרטים באתר מוזנים ע"י בעלי הפעילויות בעצמם, ומתעדכנים און ליין, מה שמאפשר לאתר חוגל להיות מעודכן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כל ימות השנה.

 

לדברי אייל ברילנט, מנכ"ל חוגל, "חוגל הוא כיום אתר האינדקס המוביל והנצפה ביותר בישראל לחיפוש חוגים ופעילויות לשעות הפנאי, עם כ- 230 קטגוריות שונות ועשרות אלפי פעילויות הנחשפות מדי חודש למאות אלפי גולשים המחפשים פעילות לשעות הפנאי. בחודשים הקרובים, אנו מתכוונים להמשיך ולהרחיב את הקטגוריות השונות, סל המוצרים ומתן שירותים בתחומים נוספים ובמקביל להמשיך ולספק תכנים רלוונטים דרך מדור המאמרים My פנאי ובכך לספק  לקהל הגולשים הרחב שלנו את כל המידע שהם צריכים תחת קורת גג אחת".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד