הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

TriPlay משיקה שתי אפליקציות חדשות למשתמשי פייסבוק ופיירפוקס

29/10/2008 08:05

חברת TriPlay הישראלית, אשר פיתחה את פלטפורמת ה- SuperMessaging - מערכת חדשנית להעברת מסרים וקבצי מדיה מסוגים שונים בין מכשירי קצה שונים, משיקה שתי אפליקציות חדשות למשתמשי קצה, המאפשרות להעביר הודעות טקסט, תמונות ווידאו בין טלפונים סלולריים לבין מחשבים ובין מחשבים לטלפונים סלולריים בצורה פשוטה ומהירה.

 

האפקליקציה הראשונה שהשיקה TriPlay בשם  Cellmates מאפשרת לשלוח תמונות ישירות מן החשבון האישי ברשת החברתית פייסבוק לטלפונים של חבריהם הרשומים ברשת החברתית. כמו כן מאפשרת האפליקציה העלאה של תמונות מהטלפון הנייד לפייסבוק ללא התקנה של יישום כלשהו.  העברת הטקסטים והתמונות מתאפשרת בכל רשת סלולרית בישראל. על מנת להזמין חברים לשלוח ולקבל תמונות יש להוסיף את האפליקציה בפייסבוק, לשלוח זימון לחברים ומיד לאחר מכן ניתן לשלוח ולקבל תמונות מן הפייסבוק לטלפון הסלולרי ולהיפך.

 

אפליקציה שניה שמשיקה TriPlay הינו תוסף (Add-On) בשם Tconnect המאפשר לגולשי הדפדפן פיירפוקס לשלוח תמונות, טקסטים וקטעי וידאו ישירות מן הדף הרלוונטי בדפדפן למכשירים סלולריים בלחיצת כפתור. פשוט מקליקים על הכפתור הימני בעכבר כאשר עומדים על הטקסט או התמונה שרוצים לשלוח, רושמים את מספר הטלפון ושולחים למכשירי הטלפון הנייד של החברים. האפליקציה מאפשרת גם לשלוח קטעי וידאו מאתר YouTube ישירות לטלפונים סלולריים בלחיצת עכבר פשוטה. תוסף זה מאפשר גם לשלוח הודעות טקסט רגילות למכשירים סלולריים.

 

לרגל השקת שתי האפליקציות מציעה TriPlay מבצע לגולשים: אפשרות לשלוח 100 הודעות טקסט, תמונה או וידיאו חינם. לאחר 100 הודעות ניתן לשלוח הודעות בעלות של 28 אג' בלבד להודעות SMS ו- MMS הן בארץ והן בחו"ל, סכום נמוך משמעותית מעלות הודעות SMS ו- MMS הנשלחות בישראל ובודאי הודעות הנשלחות לחברים מחוץ לישראל.

 

ההרשמה לשני היישומים החדשים אפשרית באמצעות אתר האינטרנט של TriPlay (www.triplay.com), באמצעות אתר פייסבוק ובאתר mozilla.org.

 

לדברי תמיר קוך, מנכ"ל TriPlay, "לראשונה יכולים משתמשי קצה לבצע תקשורת דו-כיוונית בין מחשבים לבין טלפונים סלולריים, לשלוח תמונות ומסרים ולקבל מענה מהיר. עם  TriPlay ניתן להתייחס למחשב שלהם ולטלפון הסלולרי כמדיה אחת אחידה ולהעביר תמונות, טקסט ווידאו בצורה פשוטה. רק TriPlay מאפשרת לעשות את זה בפשטות מדהימה ובעלות הנמוכה עד 80% בהשוואה להודעות SMS ו- MMS רגילות. חשוב לציין כי הודעות MMS אינן ניתנות להעברה בין מדינות בעוד שירות Triplay מאפשר  העברת תמונות ווידאו".

 

קוך הוסיף: "שני היישומים החדשים הללו הם חלק מחמישה יישומים ושיתופי פעולה חדשים עליהם תכריז החברה בתקופה הקרובה. TriPlay צופה בהתפתחות עולם המובייל ומתאימה את היישומים על מנת להפוך את המחשב ואת הטלפון הסלולרי ליישות אחת מחוברת ללא מכשולים. אנו רואים גידול יפה במספר המשתמשים במערכת שלנו. ארבעה חודשים בלבד לאחר שהושקה מערכת ה- SuperMessaging של TriPlay לקהל הרחב הגענו לשיעור של כ- 200,000 הודעות בחודש הנשלחות באמצעות המערכת שלנו".

 

עוד ציין קוך כי TriPlay השיקה בשנה שעברה יחד עם חברת פלאפון את שירות Sync Space , אשר זכה לשבחים והוגדר כשירות המולטימדיה הסלולרי הטוב בישראל. Sync Spac הוא ממשק וירטואלי המאפשר ללקוחות פלאפון לקבל שטח אכסון של עד 1 ג'יגה בייט בפורטל הסלולרי של פלאפון, אליו יוכלו להעלות קבצי מוסיקה, וידאו ותמונות, ולהעבירם מהמכשיר הסלולרי למחשב, ולהפך".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד