הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Allmarketing ו- Alljobs הקימו אתר חיפוש עבודה משותף לתחום השיווק, המכירות והפרסום

21/01/2009 11:45
הגדל

Allmarketing.co.il, פורטל השיווק של ישראל, ואתר Alljobs.co.il, האתר הגדול בתחומו בישראל והיחיד המרכז את כל משרות הדרושים המתפרסמות במשק הישראלי, יוצאים בשיתוף פעולה שיסייע לקהל מחפשי העבודה בתחום השיווק. במסגרת שיתוף הפעולה הוקם אתר דרושים, הניתן לגישה מתוך אתר Allmarketing.co.il, בו מוצעות משרות בתחום השיווק, הפרסום והמכירות.

AllJobs תאפשר למגייסים להציע הצעות עבודה לאנשי שיווק, הנמנים על גולשי Allmarketing. מצד שני, תאפשר לבעלי האתר להציב תוכן איכותי ורלוונטי לגולשיו עם משרות כגון: מנהלי פיתוח עסקי, מנהלי שיווק ומכירות, טלמרקטינג, וובמאסטרים, אנשי מרקום, תקציבאי פרסום, סופרוויזרים, פלנרים אנשי יחסי ציבור,  וכדומה.

כיום כולל אתר
Allmarketing-AllJobs כ- 6,000 משרות ממוקדות בתחום השיווק, הפרסום והמכירות.

לדברי, רויטל הנדלר, מנכ"ל
AllJobs, שיתוף פעולה זה מהווה הפתרון המאפשר "חשיבה מחוץ לקופסא" וחשיפת המשרה למועמדים שלאו דווקא מחפשים עבודה. חברה שתפרסם משרת שיווק באתר AllJobs ותרצה להופיע גם באולמרקטינג תוכל בקלות לבחור בשיטת התשלום הנוחה לה: על פי מספר קורות החיים שנשלח או תשלום על פי קליקים ולקבוע בהתאם למתחרים כמה היא מוכנה לשלם עבור כל קורות חיים ובכך לקבל חשיפה במיקומים בולטים באתר AllJobs ובמיקום בולט בפורטל השיווק של ישראל".

"כפורטל השיווק הגדול בישראל חשוב לנו לתת לגולשינו את השירות האפקטיבי והמעודכן ביותר בכל הקטגוריות של תחום השיווק- מחדשות יומיות מעולם השיווק  דרך מאמרים פורומים ובלוגים המעניקים טיפים עצות והמלצות בניהול ושיווק ועד להצעות עבודה מתחום השיווק", אומר ילון מדר, עורך
Allmarketing, " התקופה שבה אנו נמצאים גרמה לגידול בקרב קהל מחפשי המשרות, ובכך שמערכת Allmarketing חברה לאולג'ובס, היא מעניקה לגולשיה תוכן משרות מעודכן ביותר הממוקד לתחום השיווק והמכירות. כל המחפש משרות בתחומים הללו כדאי שיתחיל את החיפוש באתר Allmarketing".

לינק ל
דרושים בשיווק באתר Allmarketing-AllJobs:
http://www.alljobs.co.il/Partners/602/דרושים_בשיווק.html

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד