הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אוטופונט נותנת חופש לעובדים ביצירת טפסים

17/04/2011

תוכנת FreeForm מאפשרת פיתוח טפסים "חכמים" על ידי אנשי הביזנס בארגון, וזאת מבלי להזדקק לתוכניתנים מקצועיים.

במסגרת הבדיקות שביצעה אוטופונט, נבדקה סביבת הפלט הנפוצה ברוב הבנקים בישראל. מערכת זו מפיקה בישראל הדפסות סניפיות מבוזרות בהיקפים של מאות מיליוני דפים בשנה

ובל בן-זאב, מנכ"ל אוטופונט, מציין: "הניסיון הרב שלנו בתחום מראה כי שיקולי עומסים בהדפסה ברשת המרחבית, עלולים להוות אלמנט הרסני, ולצערי רוב הארגונים אינם מודעים כלל לכמות המידע המועברת בתהליכי הדפסה. תוכנת  FreeFormמשרתת את מרבית הבנקים בישראל, בעיקר בסביבת האונליין הסניפית. בכל שנה מופקים באמצעות FreeForm מאות מיליוני דפים. התוכנה פועלת ברמת מורכבות גבוהה מאד, עם כ- 30,000 משתמשים בפריסה גיאוגרפית של למעלה מ- 1,000 סניפים.

אוטופונט הפועלת בישראל מ- 1990, הינה חברת תוכנה מובילה בתחום ה-Dynamic Enterprise Publishing – הפקה אוטומטית ודינאמית של תקשורת כתובה מותאמת לקוח. אוטופונט מפתחת ומשווקת את מערכת ה- FreeForm - תשתית טכנולוגית סטנדרטית ומודרנית לפרסונליזציה של התקשורת הכתובה עם הלקוח, תוך שיפור תהליכים וחסכון עלויות. חברת FreeForm מציגה קונספט מהפכני, לפיו פיתוח הטפסים מבוצע ע"י אנשי הביזנס בארגון, ומבלי להזדקק לתוכניתנים כפי שנדרש במערכות אחרות. שילוב של 20 שנות ניסיון בסביבה המשלבת עברית ולועזית, ישום "טפסים חכמים", דינאמיות מלאה ואינטראקטיביות – יחד עם כל אלו מפיקה פלטפורמת ה- FreeForm למעלה מ-500 מליון טפסי לקוח בשנה אצל גופי אנטרפרייז מובילים ופועלת במרבית הבנקים בישראל, בחברות ביטוח.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד