הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ynet יפעיל מערכת ניהול המדיה של דאבלקליק

27/04/2011

ynet, אתר החדשות של ידיעות אחרונות, הודיע על בחירתו במערכת החדשה של דאבלקליק,  ה-DFP  (DoubleClick For Publishers),   הפלטפורמה המתקדמת בעולם להגשה וניהול פרסום באתרי אינטרנט. תהליך הטמעת המערכת בארגון החל בימים אלה.

ה- DFP, הפתרון החדש מבית ענקית טכנולוגיות המדיה דאבלקליק, הוא המערכת המובילה בעולם לניהול מלאי שטחי הפרסום של האתר והוא מחליף את המערכת של דאבלקליק בה עשה ynet שימוש מוצלח ב- 4 השנים האחרונות.

ה- DFP מספק חיזוי מפורט ומדויק של מלאי שטחי הפרסום, אופטימיזציה של ההכנסות לאתר וביצועי הקמפיינים ודיווח מפורט ומוכוון ביצועים.

המערכת החדשה מנצלת את כוח המחשוב העצום של דאבלקליק ואת ניסיונה הרחב ביצירת ממשקי משתמש יעילים וידידותיים ודו"חות מפורטים ובהירים ליצירת נוחות תפעול מרבית. האינטגרציה הטבעית של המערכת למודולים פנימיים וחיצוניים כגון מערכות הזמנות, וידיאו, מובייל, Ad Exchange ואופטימיזציה, הופך את ה- DFP לפתרון כולל ומתקדם לכלל דרישות האתר – הקיימות והעתידיות, ולכלי של ממש לניהול עסקי המדיה של האתר ולהגדלת הכנסותיו.

ברק קלמנוביץ, סמנכ"ל המכירות של ynet: "בחירתנו בדאבלקליק ובטוטאל מדיה לפני למעלה מ- 4 שנים הוכחה מאז כמוצלחת ביותר, והיא סייעה לנו לגדול באופן משמעותי ולהוביל את שוק האינטרנט הישראלי. עולם המדיה משתנה במהירות ודורש פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ושירות מעולה שהופכים להיות קריטיים לארגון כ- ynet, ואך טבעי היה שנבחר בטוטאל מדיה וב- DFP כשותפים אסטרטגיים לדרך בשנים הבאות.

המערכת החדשה תאפשר לנו לנהל טוב יותר את שטחי הפרסום שלנו, לייעל את התהליכים והבקרה עליהם ולהבין טוב יותר את המדיה ואת היכולת שלנו למקסם את ההכנסות ממנה", מוסיף קלמנוביץ. "אנו מאמינים כי בעזרת טוטאל מדיה ודאבלקליק נמשיך להציב בשוק המקומי סטנדרטים חדשים ".

יניב לוי, מנכ"ל טוטאל מדיה: "ynet היה מאז ומתמיד הלקוח הגדול והחשוב ביותר של טוטאל מדיה, וגוף מדיה סופר מתוחכם ובעל דרישות גבוהות ביותר הן מהטכנולוגיה והן מהשירות. המעבר של ynet ל-DFP הוא אבן דרך מרכזית, שצפוי להשפיע רבות על ביצועי הקבוצה, ועקב היותה מובילת שוק – גם על השוק המקומי כולו. אנו גאים להיות שותפיה לדרך של הקבוצה ומודים לה על הזכות להוביל יחד איתה את הפרסום הדיגיטאלי בישראל לעידן חדש של ייעול והישגים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד