הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

EWAVE מקימה אתר חדש לבנק ישראל

4/05/2011

קבוצת התוכנה הישראלית eWave, המתמחה בפיתוח ואינטגרציה של מערכות מידע, זכתה במכרז להקמת אתר האינטרנט החדש של בנק ישראל.

 

אתר האינטרנט החדש של בנק ישראל יפרסם מחקרים, ניירות עמדה, הודעות, דוחות וסטטיסטיקות במגוון נושאים בתצוגה מתקדמת ונוחה יותר לשימוש. הוא יציג מידע מפולח על פי צרכי הקהלים השונים: חוקרים, אנליסטים, משקיעים, גופים מוניטריים, גורמי ממשלה, עיתונאים והציבור הרחב.

 

הפרויקט יצור ערוץ תקשורת נוח וזמין בין הבנק לקהליו השונים, שישפר באופן משמעותי את היכולת של בנק ישראל לפרסם באופן יעיל מידע ולהנגיש שירותים ממוקדים לקהלי יעד שונים. אתר האינטרנט יפותח על גבי פלטפורמת SharePoint 2010 מבית מיקרוסופט. בנוסף, תיישם eWave באתר את מנוע החיפוש החדש FAST For SharePoint.

 

הפרויקט מתבצע כחלק משינוי אסטרטגי ורוחבי שעובר בנק ישראל שבמסגרתו עובר הבנק לפתח יישומים שונים ב-NET. בנוסף מטמיע הבנק מגוון רחב של פתרונות מבית מיקרוסופט, כשפרויקט אתר האינטרנט של הבנק הוא הראשון מבין 5 פרויקטים שיפותחו על פלטפורמת SharePoint 2010 של מיקרוסופט.

 

רפי גבאי, מנכ"ל eWave, אומר כי זכיית הקבוצה במכרז ובפרויקטי SharePoint נוספים עבור לקוחות כבזק, הוט, חברת החשמל ומפעל הפיס, מלמדת על מעמדה המוביל בפיתוח מערכות אינטרנט בכלל וכאלה המושתתות על SharePoint בפרט.

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד