הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דרונט הישראלית חודרת לעולם התוכן המוסלמי

11/05/2011

קבוצת האינטרנט הישראלית דרונט חודרת לעולם התוכן בערבית באמצעות מערכת תוכן חדשה שפיתחה והמאפשרת שימוש קל ושליטה מלאה על התוכן בכל הרמות. דרונט השיקה לאחרונה את פורטל "קוראן" ופורטלים נוספים העוסקים בעולמות תוכן בשפה הערבית  ובנושאים איסלמיים.

המערכת שפיתחה דרונט, אף יודעת לקדם את עצמה במנועי החיפוש השונים ומציגה תוצאות טובות. במקביל הרחיבה הקבוצה את כמות העובדים דוברי השפה הערבית וחתמה על הסכמי שיתוף פעולה שונים עם גופי מדיה ותוכן.
 
דרונט מוכרת את מערכות התוכן שלה לגופים ממשלתיים, אוניברסיטאות ובתי ספר ותספק לגופים אלה גם שרותים מורחבים כגון: שירותי קופי, יצירת תכנים, כתיבתם והזנתם למערכת התוכן שתוצג ברשת האינטרנט.
יו"ר הקבוצה אליק כהן יפגש בימים הקרובים עם ראש עיריית רהט וכן יבקר באום אל פאחם על מנת לבחון אפשרות להקים בערים אלה מרכזי תמיכה בשפה הערבית.

קבוצת האינטרנט דרונט עוסקת בבנייה, בקידום ובשיווק של אתרי אינטרנט והיא הגדולה בישראל. לקבוצה כ - 3000 לקוחות מהארץ ומחו"ל ויש לה סניפים באירופה, באוסטרליה ובקרוב גם בדרום אפריקה.

 

מרכז התמיכה הטכנית של הקבוצה ממוקם בעיר החרדית אלעד ובו מועסקות נשות אברכים. משרדי החברה במיתחם הבורסה בר"ג. הקבוצה בשליטתו של איש העסקים אליק כהן מהרצלייה פיתוח שבבעלותו עיסקי טכנולוגייה נוספים בעולם והיא מונה כיום כ - 120 עובדים.

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד