הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מיניקום תנהל לידים וקמפיינים באמצעות NetSuite CRM

11/05/2011

Minicom Digital Signage מירושלים, רכשה עבור ניהול מערך השיווק והמכירות הבינלאומי שלה, את חבילת התוכנה האינטרנטית NetSuite  מבית היוצר של לארי אליסון, המבוססת על טכנולוגיית ענן.  Minicom Digital Signage הינה מהחברות המובילות בעולם בפיתוח פתרונות הפצה וניהול תשתית רשת המדיה עבור שוק השילוט הדיגיטלי, ופועלת מזה שנים רבות בעשרות מדינות בעולם.

 

NetSuite CRM ייתן לחברה מענה מרובה-שפות עבור כל עשרות אנשי המכירות שלה בעולם ולמערך המפיצים של מוצרי החברה.  בתוך כך יכלול הפתרון, (שעלות הרישוי החודשית שלו על בסיס תוכנה כשירות SaaS)) מסתכמת בכ- 1,000 דולר בלבד), את כל המרכיבים הנדרשים לפעילות מול לקוחות החברה, החל מאוטומציה מלאה של מערכת הלידים וההזדמנויות העסקיות, ניהול הקמפיינים השיווקיים, הבקרה עליהם ובדיקת ומידת יעילותם בליווי דוחות סטטיסטים יומיים, וכן בכל המערך התומך של קריאות השירות וניתובן לגורמים האחראים בחברה - הכול תחת בקרת Workflow רציפה.

 

מיכל קרפט, מנהלת שיווק ומכירות של Minicom Digital Signage, אומרת: "הפתרון אותו מציעהNetSuite , הכולל בין היתר מודולים לאוטומציית עובדים, אוטומציית שיווק, תמיכה ושירות ללקוחות, ניהול קשרי שותפים, וכלי פרודוקטיביות; הינו המתאים לנו ביותר, ויביא אותנו בתוך זמן קצר ביותר למימוש היעדים הרבים שהצבנו לעצמנו בתחום זה."

 

 דוד אלוש, מנהל הפעילות של NetSuite בישראל, אומר: "בהתחשב בצרכים הנוכחיים של Minicom Digital Signage, הכוללים עבודה צמודה עם שותפים עסקיים רבים ועשרות אנשי מכירות בכל העולם; חבילת הפורטלים המובנים של NetSuite , הכוללת בין היתר את פורטל הלקוחות, פורטל  השותפים, פורטל העובדים, פורטל הספקים ופורטל המכירות, מספקת את המענה הנדרש והמיידי לכל הגורמים על מנת לצפות ולהתעדכן בזמן אמת בכל תהליכי השיווק והמכירה. כך תיחסך עבודה רבה בכל רמות הארגון."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד