הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ענקית האופנה בנטון מאיצה את המענה לביקוש עם דאסו סיסטמס

19/05/2011

דאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות 3D (תלת-ממד) ו- PLM (ניהול מחזור חיי מוצר) – הודיעה כי קבוצת בנטון (Benetton Group) בחרה בפתרון Version 6 PLM  של דאסו סיסטמס כפלטפורמה שלה עבור פיתוח ומקורות רכש וייצור (Sourcing).

 

דאסו סיסטמס נבחרה אחרי בדיקה תחרותית מקיפה של יצרני PLM מובילים, בזכות יכולות PLM המקיפות שלה מקצה-לקצה, משאבי השותפויות שלה, ומחויבותה ארוכת הטווח להאצת חדשנות בתעשיית האופנה.

 

מערכת ENOVIA Version 6 של דאסו סיסטמס תספק לבנטון יכולות עמוקות לתחום הספציפי של תכנון הלבשה וייצור וניהול מקורות גלובלי מוביל בתעשייה, אשר יאפשרו לבנטון להשיג הפחתה בזמני ייצור ואספקה, לטייב את פעילויות המקורות שלה, ולייעל שיתוף פעולה תוך התאמה למערך המוצרים המגוון של החברה.

 

עם פלטפורמת Version 6 PLM של דאסו סיסטמס, תוכל בנטון להטמיע סביבת שיתופית גלובלית המתאמת בין יצירתיות קובעת מגמות וייצור בפועל ברחבי ה- ecosystem הכוללת הפנימית והחיצונית שלה.

 

"Benetton Group היא חברה הידועה במחויבותה החזקה לחדשנות ובתשוקה שלה", אמר ברנרד שארלס, מנכ"ל דאסו סיסטמס. "עם זאת, כדי להשיג יתרון תחרותי אמיתי, על מותגי אופנה, קמעונאים וספקים לבדל את עצמם על ידי יצירת קשרים שקופים יותר בין פיתוח המוצר והמקורות בפועל של המוצרים, ובין צוותים פנימיים וחיצוניים, על מנת להגיב במהירות למגמות צרכניות ואופנתיות, ולקצר זמן יציאה לשוק."

 

אלסנדרו בנטון, סגן יו"ר Benetton, אמר: "המטרה שלנו בבנטון הנה כפולה: להמשיך להוביל אופנה איכותית, תוך מינוף מקורות גלובליים, וליצור פלטפורמה גלובלית אשר תעזור לשפר

eco-design המקיף את כל מחזור הפיתוח בר-הקיימא. אנו חולקים עם דאסו סיסטמס אותו חזון, ומעריכים את שיתוף הפעולה ארוך הטווח למענה לאתגרים של הסקטור הגלובלי התחרותי."

 

ארגון הייצור והלוגיסטיקה של בנטון מסתמך על רשת של כישורים הממנפת את הידע התעשייתי רב השנים של בנטון לתוך מומחיות ייצור הזמינה ברחבי העולם. היקף פעילות החברה ומערכת הייצור המושלמת שלה, מבוססים על גישת ייצור טכנולוגית מאוד, מבוססת על בעלות של כישורים ומיומנויות לייצור תעשייתי. מרכזי הייצור של החברה ממוקמים באיטליה, מזרח אירופה, תוניסיה והודו, עם הרחבה לאחרונה הממוקדת בקרואטיה ותוניסיה, המפעילים מחזורי ייצור מלאים – מחומרי גלם עד למוצרים מוגמרים – ומערכת בקרת איכות העומדת באופן מלא בסטנדרטי האיכות של קבוצת בנטון.

 

גלעד פרידמן, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל, אומר כי על ידי מינוף ENOVIA Version 6  עבור תכנון, פיתוח, מקורות וייצור, תהיה בנטון ערוכה לשיפור תהליכיה העסקיים מתכנון עד אספקה, על-ידי השגת גמישות רבה מאוד לתמיכה בסביבת ייצור מגוונת ומורכבת מאוד, אפשרות של שיתוף פעולה בפרויקטים להטמעה מוצלחת של ניהול מקורות גלובליים, והטמעה מוצלחת של הגיוון לתוך מיקור חוץ של מוצרים גמורים.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד