הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

eWave הקימה את Zaznoo – פורטל תיירות חדש

24/05/2011

קבוצת התוכנה הישראלית eWave, המתמחה בפיתוח ואינטגרציה של מערכות מידע, הקימה פורטל תיירות חדש בשם Zaznoo עבור היזם חמי כרם. היקף הפרויקט נאמד במיליון ש"ח.

 

פורטל Zaznoo הוא מיזם ראשון מסוגו בישראל, המוקדש כולו לתרמילאים ומטיילים ישראלים. Zaznoo מתמחה ביעדי התרמילאות הפופולאריים ביותר עבור התרמילאי הישראלי: המזרח הרחוק, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד.

 

הפורטל משמש הן כאתר מידע והן כרשת חברתית למטיילים המאפשרת להם ליצור קשר זה עם זה. ניתן למצוא בו אלפי דפי מידע על יבשות, מדינות, ערים, אטרקציות, מסעדות, מלונות, קניונים ופאבים. האתר כולל גלריות תמונות וסרטונים, לוח שותפים לטיול, פורומים, בלוגים ועוד.

 

בנוסף, באתר קיימת מערכת לתכנון טיול, בה יכול הגולש להעלות את הטיול שלו על מפה צבעונית ייעודית, לציין היכן הוא מטייל, להעלות תמונות, סרטונים ובלוג על כל יעד בו הוא מבקר.  אפליקציה זו משרתת את הגולשים שמתכננים טיול, שנמצאים במהלכו או שסיימו אותו ומבקשים להנציח ולחלוק אותו עם כולם.

 

יאיר ששון, סמנכ"ל מכירות ושיווק ב-eWave, אומר כי הפורטל פותח באמצעות טכנולוגיית PHP על גבי מערכת ניהול התוכן Drupal. לדבריו, פיתוח האפליקציות המורכבות של רשת חברתית ומערכת לתכנון טיול ממחיש את בשלותן של טכנולוגיות הקוד הפתוח ואת יכולתה של eWave לרתום אותן לטובת מערכות Web רחבות היקף.

 

 

אודות eWave

קבוצת eWave הוקמה בשנת 1999, והיא מתמחה בפרויקטים ופתרונות מקיפים בתחומי ה-IT והאינטגרציה. היא מספקת מוצרים ושירותים שונים בתחומי הפיתוח האינטרנטי, הקמת מערכות מידע, מחשוב רפואי, שיווק דיגיטלי, ניהול רישיונות תוכנה, תקשורת ניידת ואיסוף נתונים אוטומטי.

eWave מעסיקה מעל 350 עובדים ופועלת באמצעות חברות בנות בישראל, ארצות הברית, אירופה, דרום אמריקה והודו. עם לקוחות הקבוצה נמנות חברות מובילות מכל מגזרי המשק. משרדי הקבוצה הראשיים ממוקמים בקיבוץ גליל ים הסמוך להרצליה.

 

לפרטים נוספים: יונתן ילון, eWave.  נייד: 050-9230041, קווי: 09-9543040 שלוחה 106

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד