הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מרחיבים את ממלכת התוכן

20/11/2012
מרחיבים את ממלכת התוכן

 

התוכן הוא המלך, אבל מלך צריך ממלכה. המטרה של הסטראפיסטים הישראלים של Engageya הייתה להרחיב את החשיפה של תכנים מחוץ לגבולות האתר, הבלוג, והפייסבוק של החברה עצמה, אל תוך אתרים רלוונטים אחרים. התוצאה אמורה להיות, קהילות של עוצמה, של טראפיק, של תנועה, בין הבלוגים השונים לטובת תפוצה והנעה.

ענת וברק סבר, מפתחי התוסף engageya, הבינו שווב 2.0 משמעותו –the power to the people. לא עוד מונופולי תקשורת ברשותם של הטייקונים. Engageya בא להפוך את הבלוגרים למעצמה של תוכן, שבה הקורא יכול לגלוש מפוסט לפוסט באופן טבעי לאורך ולרוחב הקהילה כולה,על פי נושאי הכתיבה.

התוסף של engageya מייצר, במיקום שבו הבלוגר קובע, קישורים לפוסטים אחרים (באמצעות תמונה או מלל), בבלוג האם או בבלוגים אחרים. כל בלוג יכול להוסיף את התוסף הזה, ללא קשר לכמות הקוראים שיש לו, ולהנות מחשיפה עצומה בקהילת הבלוגים שנוצרת בזכות התוסף.

התוסף מאפשר יצירת קהילות על פי הקשרי תוכן. מספר אתרים / בלוגים יוצרים קהילה, ובתוכה הבלוגים מציגים המלצות תוכן אחד לשני בהתאמה. נוצר אקוסיסטם שווה של  העברת קוראים מבלוג אחד למשנהו. על כל קורא שעוזב את בלוג האם, ועובר לפוסט אחר בקהילה, יגיע לבלוג האם קורא חדש מתוך הקהילה.

כנראה במטרה להגביל את ההפצה של תכנים לא רלוונטיים, נותנים ב- Engageya יכולות ניהול לבלוג, אשר מחליט היכן התוסף יופיע בבלוג, כמה קישורים יופיעו, אופי הקישורים (פנימי, חיצוני, מעורב) ואפילו לאיזה בלוגים הוא לא רוצה לקשר. לתוסף קימת גם מערכת סטטיסטיקות.

התוסף אושר על ידי wordpress  וBlogger וחברת WIX כל כך אהבה את החזון שמאחורי התוסף, שהוסיפה אותו כחלק אינטגראלי  ממערכת בניית האתרים שלה, וממליצה עליו לעשרות מיליוני משתמשיה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד