הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פתרון התאמות חדש מאפשר לעקוב אחר יעילות מועדוני לקוחות

29/11/2012

CrediMatch, פתרון חדש להתאמות כרטיסי אשראי מבית פלאקארד, מאפשר לארגונים לאתר בזמן אמת מקרים בהם התרחשה בעיה בסליקת האשראי ולהגיב בהתאם, לפני שהעסקה הופכת להכנסה אבודה. הפתרון מבצע באופן שוטף ובצורה אוטומטית השוואה בין החיובים ולתקבולים, מציג את התוצאות במערכת מקוונת או כחלק מממשק עם מערכת הנהלת החשבונות של הארגון. הפתרון מספק למנהלי הכספים שליטה ובקרה מלאים על פעילות האשראי.

 

"קיים קושי לבצע בקרה עבור עסקאות אשראי, בעיקר בארגונים המחייבים מאות ואלפי כרטיסי אשראי ביום. הסתמכות על רישומי חברות האשראי, הבנקים וחברות הסליקה השונות אינה מספקת", אמרה קרן בראון צמיר, מנכל"ית פלאקארד. " ארגונים הבוחרים לעקוב אחר התאמות כרטיסי אשראי בצורה המסורתית, באמצעות מחלקת הנהלת חשבונות, מקצים משאבים רבים ויקרים של כח אדם, וחשופים לשגיאות בעקבות עומס העבודה. פתרון התאמות האשראי חוסך לארגונים ימי עבודה רבים, ומאפשר להשיג 100% דיוק בניהול האשראי".

 

"מערכת התאמות האשראי המקוונת מהווה בשורה של ממש עבור ארגונים רבים שלא היו מסוגלים עד היום להעמיד את המשאבים לבקרה ידנית על האשראי. המערכת מאפשרת להם לעקוב אחר פעילות האשראי, במודל של מנוי חודשי,  ללא צורך להטמיע פתרון טכנולוגי בארגון עצמו", הוסיפה בראון צמיר.

 

מעבר לזיהוי המדויק של בעיות בתהליך החיוב והטיפול המהיר בהן, מערכת התאמות האשראי גם מאפשרת לנהל בצורה יעילה את חיובי העמלות מצד חברות האשראי ולזהות בהן חריגות. בנוסף, מנהלי כספים ובעלי עסקים יכולים לצפות בכל רגע נתון בתזרים האשראי העתידי הנובע מתשלומים דחויים, ולקבל תמונת מצב אמיתית. ארגונים המנהלים מועדוני לקוחות באמצעות כרטיסי אשראי יכולים גם לבחון בקלות את ההכנסות מול העלויות של הפעילות.

 

כיצד המערכת עובדת?

המערכת קולטת נתוני עסקאות ממערכת ש.ב.א, מחברת הסליקה או מהמערכת החשבונאית של העסק ומבצעת התאמת נתונים מול קבצי הזיכויים של חברות האשראי השונות ו/או חברות הניכיון, במטרה להציף חריגים כגון הכחשת עסקה, והצגת נתונים וסטטיסטיקות נוספות לבעל העסק. מודול הנהלת החשבונות של המערכת מבצע השוואה בין נתוני מערכת הנהלת החשבונות של הארגון ונתוני חברות האשראי ומאפשר ליצור ממשקים עם מערכת הנהלת החשבונות של העסק לצורך רישום פקודות יומן אוטומטיות אצל הלקוח. יכולת זו, הייחודית לתוכנת CrediMatch מביאה לחיסכון רב במשאבי האנוש ומאפשרת דיוק מירבי ובכך משפרת את ניהול העסק וביצועיו.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד