הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אפסון מציגה מדפסת קופה באמצעות קופוני מבצע בצבע מלא

11/05/2014

חברת אפסון הכריזה על ה- TM-C710, המדפסת היחידה בעולם לנקודות מכירה (POS) שמפיקה קופונים בצבע מלא. TM-C710 היא מדפסת ייחודית בעיצוב קומפקטי המיועדת להתקנה קלה בנקודת הקופההיכולה להדפיס קופונים של מבצעי מכירות לטובת העלאת הרווחים וחיזוק  נאמנות הלקוחות. על-ידי הדפסת קופונים במהלך ביצוע עסקה בזמן שהייתו של הלקוח בקופה, ה- TM-C710 מאפשרת להגיע לכל הלקוחות ולהעניק לכל אחד ואחת שי אותו הם יוכלו לקחת איתם.

"האיכות הגבוהה של ההדפסה הצבעונית יוצרת הבחנה קלה בין קופונים לבין קבלות ומיקסום הניראות של מבצעי מכירות ושיעור המרת הקופונים, מעודדים עסקים נוספים ונאמנות של הלקוחות", אומר עמי שחר, מנהל התחום העסקי באפסון ישראל. "הדפסה לפי דרישה מאפשרת גם להתאים במדויק לכל לקוח הצעות מיוחדות, מבצעי מכירות ומסרים המיועדים אך ורק לו ותלויים בהסטוריית הקניות שלו בעבר ובמהלך שהייתו בקופה – בזמן אמת"..

כדי להבטיח שירות מהיר ללקוחות, ה- TM-C710 מדפיסה קופונים בגודל ממוצע (20 ס"מ, 360x180dpi) בשתי שניות לערך. היא פשוטה וקלה לשימוש, ומאפשרת למפעילים בנקודת הקופה להחליף דיו ונייר בתוך שניות. ה- TM-C710 גם חסכונית - מחסניות בקיבולת גבוהה מספקות עד 4,000 קופונים לכל מחסנית, בעוד שמערכת 'ניהול מחסניות חכם' מבטיחה ניצול של כל טיפת דיו ושמירה על עלות כוללת נמוכה מאוד לכל קבלה.

לדברי שחר, האיכות המדהימה של הקופונים המופקים על-ידי ה- TM-C710, הופכת אותה לכלי האידיאלי לשיווק ישיר וליצירת  תקשורת יעילה יותר עם הלקוחות. "ניתן להשתמש בה במגוון רחב של אירועים מיוחדים, קמפיינים של מבצעי מכירות  והיא מהווה דרך למשוך לקוחות חדשים ולסייע ביצירת תנועה רבה יותר בחנות."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד