הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Wix משיקה את WixHotels לניהול הזמנות באתר האינטרנט

7/08/2014

WIX הודיעה היום על השקת מוצר ראשון בסדרה הנותנת פתרונות ייעודים לצרכיהם של מגזרים עסקיים שונים. WixHotels המושק היום, מאפשר לבעלי עסקים מתחום המלונאות וההארחה להוסיף מערכת לניהול הזמנות לאתרי Wix. מוצרי הליבה של Wix נותנים מענה למגוון רחב של צרכים עסקיים, אך כעת החלה החברה לפתח מוצרים סקטוריאלים אשר יאפשרו למגזרים שונים להתמודד עם הצרכים והאתגרים היחודיים להם.

האינטרנט הוא אלמנט מרכזי בתעשיית התיירות, כשרוב הלקוחות הפוטנציאלים מחפשים ומזמינים חדרי מלון באתרי הזמנות מקוונות. כמו כן מעדיפים רוב הלקוחות לבקר באתר האינטרנט של המלון טרם ביצוע ההזמנה, ולבצעה ישירות דרכו. מגמה זו הופכת אתר אינטרנט אטרקטיבי עם מערכת הזמנות לנדבך עסקי חיוני לכל בית מלון. WixHotels נותן מענה חדשני לניהול וקבלת הזמנות, תחום שהיה מוגבל בעבר לאינטגרציה של מערכות יקרות ומורכבות או להצעת חדרים באמצעות אתרי צד ג'. בשתי האפשרויות שהוזכרו נדרשים המלונאים לשלם עמלות גבוהות על כל עסקה.

WixHotels מהווה מערכת ניהול הזמנות כוללת המוטמעת באופן מלא באתרי Wix של בתי מלון, B&B ויחידות אירוח. מוצר זה, שבדומה לכל מוצרי Wix אינו דורש  כל ידע בתכנות, מפשט את תהליך ההקמה והניהול של מלאי החדרים וכולל יכולות תמחור, ניהול ההזמנות וגביית תשלום. WixHotels, המוצע ללקוחות החברה באמצעות Wix App Market, אינו מוגבל להזמנות המבוצעות ישירות באמצעות האתר. באמצעות חשבון המשתמש שלהם, יכולים המלונאים להוסיף בקלות הזמנות שבוצעו באמצעים אחרים ולנהל את כל מלאי החדרים בסביבה אחת. בנוסף WixHotels מותאם למובייל, ומאפשר ללקוחות פוטנציאליים להזמין חדר מכל מקום ובכל זמן.

"הפלטפורמה הטכנולוגית של Wix מציעה פתרונות מקיפים לכל סוג עסק.
יחד עם זאת המיקוד החדש במגזרים עסקיים מאפשר לנו הוספת רבדים ושדרוגים המשרתים את הצרכים הספציפיים של כל תעשייה," אמר אבישי אברהמי, מנכ"ל ומייסד-שותף  של Wix. "WixHotels הוא המוצר הראשון מסוג זה. הוא משחרר את המלונאים מתלותם בגורמי צד ג' הגובים עמלות, הופך את אתר המלון למרכז ניהול העסק ולמנוע לצמיחה עסקית."

WixHotels מוצע בגרסת בטא חינמית, ובדומה למוצרי Wix אחרים, יהפוך למוצר Freemium עם שחרורו המלא.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד