הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אפילקציה חדשה להשוואת מחירים בסופרמרקט

22/10/2015

בימים אלו מושק דור 2 של אפליקציית  Pricez בחנויות האפליקציות של Apple  ו-Android להורדה ללא עלות. אפליקציה המיועדת להשוואת מחירי מוצרים ברשתות השיווק בזמן אמת ויצירת רשימות קניות חכמות ומשתלמות שיתרמו לחסכון של עד מאות שקלים לצרכן בכל חודש. יתרונה המרכזי של האפליקציה הוא שקיפות. בפעם הראשונה בישראל, תתאפשר לצרכנים קבלת המידע המקיף ביותר על כלל מוצרי הצריכה בסופר.

מהיום, אפליקציית  2.0Pricez  מעבירה את הכח לידי הצרכן ומאפשרת לו להזין את רשימת הקניות הביתית, ולהשוות את עלות הסל בכל סניף באזור. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לבדוק מחירי מוצרים באופן ספציפי, לסרוק ברקודי מוצרים, ולקבל סקירה מיידית על מחירי המוצר בסניפים השונים. 2.0 Pricez מאפשרת גישה למסד מידע עצום, המרכז במקום אחד את מחירי המוצרים ברשתות הפיזיות וברשתות האונליין, ומתעדכן לאורך כל היום. בנוסף, מציגה Pricez היסטורית מחירים ומאפשרת, על בסיס מידע זה, לתכנן מראש רכישה של מוצרים בנקודות זמן בהן המחיר צפוי להיות הנמוך ביותר.

אפליקציית Pricez אשר זמינה בגרסה 2.0 , מביאה עמה שיפור עצום מבחינת הממשק ונוחות העבודה. אחד הפיצ'רים המהותיים והחדשים, מאפשר להפוך את המדף בסופר ל"שקוף" בפני הצרכן ע"י הצגת כלל המוצרים המתחרים על בסיס יחידת מידה אחידה. הייחודיות היא היכולת של האפליקציה להתחשב בכל הפרמטרים, כולל מבצעים ואפילו הנחות אישיות של המשתמש בחנות.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד