הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Prodware תשקיע מעל מיליון יורו בפיתוח והסבה של פתרונות תוכנה לנדל"ן מניב

9/12/2015

קבוצת Prodware הכריזה באירוע לקוחות Dynamics השנתי של מיקרוסופט כי חתמה על הסכם שת"פ אסטרטגי עם חברת Dreamstech הישראלית ליישום, פיתוח והפצה של תוכנה לנדל"ן מניב, מבוססת Microsoft Dynamics. מרכז הפיתוח יוקם בישראל, ובפיתוח הגירסא הראשונה של התוכנה יושקעו מעל למיליון יורו.

 

התוכנה, שצפויה לעבור את מבחני ההסמכה של מיקרוסופט (CFMD) ברבעון השני של 2016, תופץ באמצעות סניפי Prodware בעולם ובהמשך באמצעות ערוץ השותפים של Microsoft. במסגרת שיתוף הפעולה תקים Prodware חטיבות מתמחות בנדל"ן מניב בסניפיה בישראל, צרפת וגרמניה. את הפעילות בישראל יובילו שון סהר ושלמה לבבי, ממייסדי Dreamstech.

 

יוסי חיימוב, מנכ"ל, Prodware ישראל: "זיהינו ואקום של פתרונות תוכנה לחברות נדל"ן מניב והחלטנו לפעול מהר ולפתח פתרונות מתקדמים בהשקעה משמעותית לשוק זה. בדומה לחברות מובילות בעולם,  הרואות בישראל יעד מרכזי להקמת בתי תוכנה ומו"פ, גם אנחנו בחרנו להרחיב את הפעילות שלנו בישראל ולהתקשר עם Dreamstech – מומחי תוכן בעלי ניסיון מוכח בעולם התוכנה לנדל"ן מניב."

 

שון סהר, מנכ"ל Dreamstech: "ל- Dreamstech עשרות לקוחות בישראל המנהלים, באמצעות התוכנה שלנו, אלפי שוכרים ונכסי נדל"ן, בשווי מליארדי שקלים. הגירסא החדשה של התוכנה שמפותחת ב- Prodware, על בסיס פלטפורמת Microsoft Dynamics, תיתן את הטוב מכל העולמות – מצד אחד הפלטפורמה הטכנולוגית המתקדמת בתחומה, ומצד שני עולם תוכן עשיר ומדויק. אנחנו מודים ל- Prodware על האמון ונרגשים מן ההזדמנות לייצא את הידע שלנו, שנצבר בעשרות שנות יישום אצל חברות הנדל"ן המובילות בישראל וברחבי העולם."

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד