הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לנדא מציעה הדפסת גרפיקה מטאלית נטולת פסולת לתעשיית המזון

28/03/2016
לנדא מציעה הדפסת גרפיקה מטאלית נטולת פסולת לתעשיית המזון

חברת לנדא הכריזה על ננוטכנולוגיה חדשה ופורצת דרך בשוק המטאליזציה הגרפית (הטבעת מתכת בדפוס). טכנולוגית הננו-מטאלוגרפיה החדשה של החברה מציעה הדפסה מטאלית ללא פסולת, ובעלות נמוכה ביותר מחצי' בהשוואה לרדיד המתכת המשמש להטבעה. התהליך המהיר והפשוט יותר של לנדא ייעל את יצור מוצרי הדפוס המטאליים, וישפר את רווחיות הלקוח.

 

הטכנולוגיה החדשה שימושית מאוד בשוק המזון והמשקאות, בו יש הטבעות מטאליזציה גרפית רבות על אריזות של שוקולד ומוצרי מזון יוקרתיים אחרים, תוויות יין ואלכוהול, ועוד.

 

הננו-מטאלוגרפיה של לנדא משתלבת בכל טכנולוגיות הדפוס הקונבנציונליות, ובכלל זה פלקסו בפורמט צר ורחב, אופסט בהזנת גיליונות וגלילים, דפוס שקע ודפוס משי, ודפוס דיגיטלי לייצור תוויות, אריזות קרטון, אריזות גמישות, ספרים ומגזינים ומוצרי דפוס בכללם.

 

"תהליכי המטאליזציה הקיימים כיום יקרים להחריד, וזאת בשל העלות הגבוהה של הרדיד המתכתי וכמות הפסולת העצומה" אומר בני לנדא, יו"ר קבוצת לנדא. "טכנולוגיית הננו-מטאלוגרפיה שלנו תאפשר מטאליזציה בפחות ממחצית מחיר הרדיד, וללא פסולת – והיא אף מותאמת לשימוש במיקרוגל. אנו צופים שטכנולוגיה זו תהיה זמינה ללקוחות ב-2017".

 

במהלך תערוכת דרופה 2016 שתתקיים מסוף חודש מאי בגרמניה, לנדא תקיים הדגמות חיות של מוצרי הננו-מטאלוגרפיה שלה על גבי מכונת דפוס לתויות בפורמט צר. כמו כן, תקיים לנדא חמישה מופעי תיאטרון יומיים במהלך ימי  התערוכה. ניתן להגיש בקשה מראש להזמנות למופעי התיאטרון באתר www.landanano.com/drupa, או, בהתאם לזמינות, להזמין מקומות במהלך התערוכה בקיוסקים של החברה בביתן לנדא (אולם 9).

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד