הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ההשקעה בפרסום משתלמת: וויקס ממשיכה לצמוח

10/05/2017
ההשקעה בפרסום משתלמת: וויקס ממשיכה לצמוח
אחרי הפרסום של וויקס עם גל גדות במסגרת אירוע הסופרבול, כעת הגיע הזמן של החברה לפרסם דוחות מוצלחים ולהכריז על הרשום ה- 100 מיליון של החברה.

 

הצמיחה המואצת שלנו ממשיכה ואנו פותחים את שנת 2017 עם רבעון ראשון חזק במיוחד" אמר אבישי אברהמי מנכ"ל ושותף מייסד של Wix. "אנו ממשיכים לבסס את החברה שלנו כמובילה בטכנולוגיה באמצעות מוצרים חדשניים, שיווק יעיל והרחבת המותג ברחבי העולם. המשך ההשקעה בפלטפורמה שלנו הביא לגידול שיא במספר של מנויי הפרימיום. כמו כן, ציינו אבן דרך חשובה כאשר חצינו את קו ה-100 מיליון משתמשים רשומים - הישג מדהים. בנוסף, השקנו מוצר חדש - Wix Video, פתרון ייחודי וחדשני המאפשר למשתמשים להציג ולהפיץ סרטונים בצורה מלאה ומותאמת אישית. אנו ממשיכים לממש בהצלחה את התוכניות האסטרטגיות שלנו ומאמינים שהמוצרים החדשניים שמתוכננים להמשך שנת 2017 יובילו לפלטפורמה חזקה אף יותר".

 

וויקס גם ביצעה לאחרונה מהלך פרסומי עם כוכבי מנצ'סטר יונייטד באמריקה הלטינית, ורכשה את Deviant Art, קהילת אונליין לאומנים ואוהבי אומנות.

 

ליאור שמש, סמנכ"ל הכספים של החברה אמר כי "אחוז הגידול בגביה צמח שוב ברבעון הזה והוא מונע בעיקרו מעליה במספר המשתמשים הרשומים ושיפור בשיעור המשתמשים הרשומים המשדרגים למנויי פרימיום. כתוצאה מכך מספר מנויי הפרימיום שנוצרו מלקוחות רשומים חדשים ברבעון הראשון של 2017 גדל ב-40% בהשוואה לשנה הקודמת וזאת תוך שמירה על אותה יעילות שיווקית שבאה לידי ביטוי בהחזר ההשקעה בפרק זמן של 7-9 חודשים. בנוסף, ייצרנו תזרים מזומנים חופשי משמעותי במקביל להמשך ההשקעה בקידום הפלטפורמה שלנו ופעילויות שיווק מקיפות יותר, הכוללות את קמפיין הסופרבול. אנו מעלים את התחזית שלנו לכל השנה כדי לשקף את התוצאות המצויינות של הרבעון הראשון והבטחון שלנו במומנטום של העסק להמשך שנת 2017".

 

בנוסף הכריזה החברה על גידול מתמשך ב-Wix Mobile , עם למעלה מ- 42 מיליון אתרי מובייל שהוקמו עד היום באמצעות הפלטפורמה שלה.

 מספר מנויי ה- eCommerceהגיע למעל ל-357,000 במהלך הרבעון.הצמיחה ב-eCommerce ואתרים המאפשרים עסקאות ממשיכה לעקוף את הצמיחה בכלל המשתמשים שלנו ובכך מדגישה את היכולת שלנו להגיע לעסקים קטנים.  

 

בינתיים, אספה וויקס רשומות לגבי 533 מיליון לקוחות של בעלי האתרים שברשותה, אותם היא תוכל לנתח ולשפר את מעורבות הגולשים.

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד