חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

WIX פותחת את הקוד שלה לאפליקציות חיצוניות

WIX פותחת את הקוד שלה לאפליקציות חיצוניות

Wix חשפה היום את Wix Code, פתרון חדש המאפשר למשתמשים ליצור אפליקציות web מתוחכמות.Wix Code  מספק סביבת פיתוח מובנית ליצירה פשוטה של אפליקציות web עם לוגיקות עסקיות המותאמות אישית לדרישותיו של המשתמש ועם ממשק מרהיב. המוצר החדש מייצר אפשרויות חדשות ליוצרים, מפתחים ומעצבים המחפשים את הדרך הפשוטה ביותר לבנות אפליקציות web מכל הסוגים, התפורות לצרכי העסק שלהם.

 

למשתמשים מתקדמים יותר, Wix Code מציע יכולות נוספות באמצעות שימוש ב- JavaScript הן לפיתוח  פרונט-אנד המאפשר יצירת חוויה אינטראקטיבית ועיצוב מתקדם, והן לפיתוח פונקציונליות בבק-אנד. Wix Code מאפשר פונקציונליות ללא צורך בשרתים, תוך הסרת האתגרים המלווים בהקמה ותחזוקה של סביבות פיתוח web ובכך מאפשר למפתחים להשקיע את זמנם בבניית האפליקציה שלהם.

 

בנוסף, Wix Code מאפשר למשתמשים לשלב פיצ'רים מתקדמים שהיו זמינים קודם לכן רק באמצעות קוד שנכתב במיוחד למטרה זו. משתמשים שאינם מפתחים, יכולים כעת לנצל את ה- database, את מרכיבי ה- 

databound UI ולבנות טפסים המותאמים אישית המאפשרים לקבל מידע מהמשתמש באמצעות שימוש בטכנולוגיית ה- drag and drop של Wix.

 

"כמו תמיד, Wix מאפשרת חדשנות ויצירה. Wix Code מרחיב את השוק שלנו משמעותית בכך שהוא מציע פתרון ליוצרים, מפתחים ומעצבים לבנות אפליקציות web התפורות למידתו של כל עסק. עם Wix Code, כבר בנינו את התשתית ואנחנו מספקים פלטפורמה המאפשרת למשתמשים חופש וגמישות ליצור פתרונות המותאמים להם אישית מבלי לחוות את הקשיים הכרוכים בהקמה ותחזוקה. אין לנו את היכולת לספק פתרון לכל הוורטיקלים לכל אחד מהמשתמשים שלנו ברחבי העולם, אבל אנחנו נחושים לתת להם את האפשרות לעשות זאת בעצמם. כבר למעלה מעשור שאנחנו מספקים פתרונות לצרכנים וכעת אנחנו מאפשרים למשתמשי Wix להרחיב אף יותר את יכולות הפיתוח שלהם, בעצמם, כפי שלא התאפשר קודם לכן" אמר אבישי אברהמי מנכ"ל ושותף מייסד של Wix.

 

Wix Code" עובד על יצירת אפליקציות web העומדות בפני עצמן וכן על שיפור הפונקציונליות הקיימת של האתרים. משתמשים בכל רמה יכולים ליהנות מהיכולות החדשות לבניית אפליקציות web המפחיתות את כמות הזמן שלוקח ליצור משהו מדהים. אנחנו מאמינים שפוטנציאל העיצוב והפיתוח הוא כזה שאין דומה לו כיום בשוק. עם Wix Code שילבנו בין אסטטיקת הפרונט אנד של Wix, לבק אנד העוצמתי של מערכת ההפעלה של Wix, והוספנו תשתית פשוטה להקמה המאפשרת לכל אחד ליצור אפליקציות web ללא הגבלות בגמישות, סגנון, פיצ'רים או פונקציונליות".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד