הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Funtibox מאפשרת פיתוח משחקים בשירות עצמי

6/11/2017
Funtibox מאפשרת פיתוח משחקים בשירות עצמי

האפליקציה של הסטרטאפ Funtibox תושק בכנס "שבוע אורקל" שמארגנות אורקל ישראל וג'ון ברייס הדרכה ויתקיים ב-23-19 בנובמבר, בהשתתפות כ-1500 אנשי IT והייטק. הסטארטאפ פונה לשני קהלי יעד – בני נוער, וחברות ומותגים, שיוכלו לקדם את המותג שלהם באופן משעשע, חוויתי ויצירתי.

Funtibox הוקמה ב-2016 על ידי שלושה שותפים, יזמים סדרתיים:  אייל רובין, זאב טאטיקה, ואבי ברידס, המביאים איתם ידע רב בתחומי גיימינג, social ותוכנה ארגונית. עבור רובין, זהו הסטארטאפ הרביעי, לאחר שהיה מייסד שותף ב- 2train4 (שנמכרה), Transparency Software (עד 2008), ו-123 Completed, המובילה בתחום דאטה. שותפיו טאטיקה וברידס הם מהמייסדים של חברת c4gaming.

לדברי אייל רובין, מנכ"ל ומייסד שותף ב-Funtibox: "בשלב ראשון אנו פונים לקהל של נוער – בגילאי 12-21, ומשם – לכולם. עבור מותגים, תאפשר הפלטפורמה של פאנטיבוקס לפתוח ערוץ דרכו המותג יוכל לקדם את עצמו וליצור חוויה חברתית תחרותית ענפה. המותג יקבל מהקהילה שתיווצר סביב הערוץ הצעות לשיתוף בערוץ, כלומר: כל אחד יוכל לייצר משחק ב-5 דקות ולהציע לערוץ לשתף את המשחק עם כל קהילת הערוץ. כך יוכלו מותגים לייצר קמפיינים ידידותיים בקלות סביב האפליקציה.

בני נוער יוכלו להוריד את האפליקציה, ליצור משחקים בקלות, לשלב הומור אישי, לשתף עם חברים, לשחק ולהתחרות, במודל שלfun  ויצירתיות. בני נוער היום אוהבים ומרגישים צורך אמיתי להביע את עצמם במדיה, לשתף, ולקבל אהדה מהקהילה – לקבל לייקים, עוקבים, ולקבל פידבק חיובי מהעולם. כל אחד יוכל להפוך למעין סטודיו למשחקים."

במסגרת ההשקה, תפתח Funtibox ערוץ מיוחד בשבוע אורקל, כך שכל מי שיוריד את האפליקציה ויעשה  follow לערוץ יקבל נגישות לכל המשחקים שמופיעים בערוץ, כולם סביב נושאי הכנס, למשל: משחק בשם "איפה הבאג" שמציע לאנשי ההייטק למצוא את הבאג שמגולם בדמות מצויירת, או משחק בנושא מלחמת העננים, כאשר ענן אורקל יורה בעננים של azure ושל אמזון, וכד'. בנוסף, המשתתפים עצמם מוזמנים ליצור משחק תוך כדי ארוע, ולשתף את המשחק שיצרו דרך הערוץ הייעודי עם כל אנשי הקהילה.

לדברי אילן שפיגלמן, סמנכ"ל שיווק אורקל ישראל: כיוון שעובדי ההייטק נחשבים למאמצים מהירים (early adopters) של טכנולוגיות וגאדג'טים חדשים, ייסדנו מסורת שבה מדי שנה תינתן במה להשקת טכנולוגיה חדשה על ידי סטארטאפ ישראלי. בשנה שעברה השקנו את המוצר של הסטארטאפ Upright, התקן לביש המיועד למנוע כאבי גב וישיבה כפופה אצל מי שיושב שעות ארוכות מול מחשב. השנה אנו נותנים במה ל-Funtibox, וקוראים לסטארטאפים ישראלים נוספים לפנות אלינו לקראת הכנס הבא ולהשיק את המוצר בסביבה אוהדת של אנשי תוכנה ופיתוח."

**

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד