הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

KLA תכשיר עובדים לתחום הדאטה אנליטיקס

27/06/2019
KLA   תכשיר עובדים לתחום הדאטה אנליטיקס

בכנס משאבי אנוש שהתקיים לאחרונה אמר אורי תדמור, נשיא KLA ישראל כי אם לפני 5 שנים 10% מזמן המנהלים בחברה הופנה לפיתוח ההון האנושי בה, הרי שהיום מדובר כבר בנתח של 20%.

בהרצאתו הציג  תדמור את המתודולוגיות של KLA לפיתוח עובדים, כלים ומיומנויות שפיתחה החברה לאורך השנים ומקרי בוחן להדגמת  הדרך בה עשתה החברה שינוי ארגוני וכיצד היא  מנהלת את השינוי באופן שוטף. "אנחנו לוקחים את המטרות העסקיות של החטיבות השונות, מנתחים פערים של יכולות האנשים שלנו ושל המבנים הארגוניים ובונים תוכנית שינוי בהתאם. למדנו גם להתאים את המבנים לאנשים ולצרכים שלהם ולא להיפך" אמר תדמור וסיפר על צוות מסוים שנדרש לשינוי כיוון. "החברה נתנה לצוות מיקום פיזי חדש, הצוות היה מעורב בתכנון ועיצוב המעבדה החדשה ולמעשה כל סביבת העבודה שלו, גם הנהלים והתהליכים נבנו סביב הצוות וצרכיו."

לסיכום, אמר תדמור כי המשותף בין כל הארגונים הפעילים היום בשוק הוא המחסור במומחים שיכולים לנתח דאטה ולפתח יכולות אנליטיות כדי להשיג מהדאטה תובנות ותועלות לארגון. "בשנה הבאה KLA מתכננת לפתוח מסלול הכשרה לעובדים שלה שירצו לעשות הסבה לתחום של דאטה אנליטיקס" הכריז עם סיום דבריו.

אלה קוגן, אחראית גיוס טאלנטים וקשרי אקדמיה ב- KLA, אורי תדמור, נשיא KLA  ישראל, סמדר תדמור, מנכ"לית שותפה בחברת ConnAction, ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש של KLA ישראל

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד