הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ISD ולנטרוניקס מציגות פתרון מתקדם לניהול קשרי לקוחות מהשטח באמצעות מחשבי כף היד של iPaq

20/02/2005

חברת ISD, ספקית מובילה של פיתוח מערכות תוכנה לארגונים עסקיים, בשיתוף עם לנטרוניקס תקשורת מחשבים, המפתחת פתרונות למערכות מיחשוב ותקשורת, השיקו פתרון מתקדם לניהול קשרי לקוחות (CRM) Benefit על גבי מכשיר משולב - מחשב כף יד וטלפון סלולרי HP iPAQ 6340.

הפתרון החדש, המבוסס על המערכת המצליחה Benefit שפיתחה ISD, יאפשר לארגונים עסקיים המפעילים מערך עובדים נייד של אנשי שרות או אנשי מכירות בשטח לבצע בקרת נוכחות לעובדים גם שהם מחוץ למשרד באמצעות היכולת הסלולרית של המכשיר. כמו כן המערכת תאפשר לקבל פריסה מלאה של העובדים דרך מערכת GPS ולשלוח אותם למשימות בהתאם למיקומם בזמן אמת. 

 המערכת מייעלת באופן משמעותי את השירות ללקוח. המערכת מאפשרת לבצע את כל הפעילות בין הלקוח לטכנאי החברה ללא צורך בתיווך המוקד המאויש (help desk). כך, לדוגמא, טכנאי המגיע לתיקון בבית הלקוח יכול לקבל דרך ה – iPAQ את כל פרטי הלקוח באמצעות חיבור הסלולרי של ה - iPAQ. לאחר סיום העבודה, הטכנאי ממלא און-ליין על גבי המכשיר את סטטוס העבודה או הוצאות נוספות שהיו כרוכות בתיקון ומבצע פעולות שונות כגון: החתמת הלקוח, וצילום התיקון והדפסת דו"ח ללקוח לצורך תיעוד השירות. כמו כן, באמצעות תוכנת Benefit ניתן להתחבר ישירות למערכת ה- CRM הארגונית ולקבל מידע שיווקי מגוון בזמן אמת הכולל מעקב אחר לקוחות, התקשרויות, היסטוריה עם לקוחות, ניהול יומני עבודה ועוד.

אבנר טל, סמנכ"ל חברת ISD, מסר כי "אנו משיקים פתרון מתקדם המספק מענה לארגונים עסקיים רבים המפעילים כוח עבודה נייד בשטח וזקוקים למערכת לייעול וניהול העובדים. המערכת מאפשרת לעובד מכל מקום בעולם לנהל את כל הפעילות שלו באמצעות המכשיר המשולב-טלפון סלולרי ומחשב כף היד מבלי להטריח עצמו להגיע למשרד וכך לנצל את הזמן לטובת מתן שירות טוב יותר ללקוח."

ליאור נעמן , מנכ"ל לנטרוניקס, מסר כי "אנו שמחים לשתף פעולה עם חברת ISD ולספק פתרון שהוא תוצר של שילוב הניסיון והיכולת של כל אחת מהן כחברה מובילה בתחומה. המערכת כבר יושמה בהצלחה במספר ארגונים והיא זוכה להתעניינות הולכת וגדלה בשל יתרונותיה הכוללים פתרון טכנולוגי מתקדם,חסכון משמעותי בכוח אדם ובעלות נמוכה יחסית למסופים מדגמים אחרים בשוק."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד