הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ג'יימס ריצ'רדסון שדרגה את מערכת שירות "פטור ושמור" לשיפור השירות והעשרת בסיס הנתונים

7/03/2005

ג'יימס ריצ'רדסון, מפעילת חנויות הדיוטי פרי, שדרגה את מערכות המחשוב של שירות "פטור ושמור" – שמירת החבילות מהדיוטי פרי עד לחזרת הנוסע ארצה. השדרוג נעשה במסגרת המעבר לטרמינל 3 החדש בנמל התעופה בן גוריון. המערכות החדשות מבוססות על תוכנת AVR של חברת גילסר טכנולוגיות מחשוב, ומחשבי eServer i5 של יבמ. עלות הפרויקט כחצי מיליון ש"ח.

 

"המעבר לטרמינל החדש היה עבורנו "תירוץ" נהדר לממש חזון ישן - לבצע קפיצה טכנולוגית ובאותה הזדמנות להעשיר בסיס נתונים של המערכת תוך שיפור השירות ללקוח", אומר יאן קומורובסקי,  מנמ"ר ג'יימס ריצ'רדסון. תהליך האריזה נעשה היום באמצעות מסכי מגע, בר-קוד לסריקת הקבלה ונתונים ממוחשבים אונליין, עם כל המידע הנחוץ לגבי החבילה והלקוח. גם תהליך המסירה נעשה באמצעות 20 עמדות ממוחשבות, כאשר הכל מעודכן במקוון ומאפשר מעקב יעיל ומסודר לאורך כל התהליך.

 

אבי סלטו, מנהל מחלקת "פטור ושמור" ג'יימס ריצ'רדסון, מדגיש כי ההחלטה לשדרג את מערכות המחשוב לא נבעה מבעיה ספציפית. "שירות ה"פטור ושמור" עבד ללא דופי, אולם עם המעבר לטרמינל 3 היה לנו חשוב להשקיע במערכות המחשוב, כדי להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שניתן, ברמה הגבוהה ביותר".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד