הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

גם השנה - מבצע "תקרא תצליח" של בנק הפועלים וסטימצקי

27/11/2012

במהלך חודש דצמבר 2012,  יתקיים מבצע "תקרא תצליח" של דן חסכן בו יוצעו ללקוחות בנק הפועלים בלבד  10 ספרים ב-10 שקלים כל אחד בכל סניפי רשת סטימצקי.

 

איריס בראל, מנכ"ל סטימצקי, אמרה היום:

"אני שמחה להשיק מחדש את פעילות "דן חסכן" בכל סניפי רשת סטימצקי ולהציע לקהל לקוחות בנק הפועלים  שירות ומבצע ייחודי, המדבר אל כל ילד באשר הוא, ומאפשר רכישה של ספרי ילדים מיוחדים ומגוון מוצרים נלוים במחיר השווה לכל כיס".

 

 

הספרים יוצבו בכניסה לכל חנות סטימצקי, במקום ייעודי לדן חסכן, ש"יחזיק" את 10 הספרים הנבחרים: שקשוקה  נעלמת, האסופית מהד' חדשה, נייט הגדול, הרפתקאות תום סויר, החווה המסתורית, פיניאס ופרב המסע אל היקום המקביל, בון 1 הרחק מבונוויל, קופיקו - הבקר הכי מצחיק, החיים שלי בספר יומנו של דרק פאלון, יומני הסודי ביותר 1 אני לא מאמינה.       

 

במסגרת פרויקט תקרא תצליח, משיק בנק הפועלים פעילות חדשה בערוץ הילדים – בטלוויזיה ובאינטרנט וכן בסניפי סטימצקי למשך ארבעה חודשים בלבד (דצמבר-מרץ). במסגרת פעילות זו, הופקו מערכונים בהשתתפות כוכבי ערוץ הילדים בהשראת ארבעה ספרים פופולריים, כאשר בסיומו של כל מערכון תופיע שאלה שתפנה את הצופים לעמוד ייעודי של הבנק באתר ערוץ הילדים.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד