הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

JESSICA CHASTAIN מובילה את קמפיין הבושם החדש לאישה מבית איב סן לורן

11/02/2013

ג'סיקה צ'סטיין, השחקנית האמריקאית הצעירה והמבטיחה, זוכת פרס גלובוס הזהב על משחקה בסרט "כוננות עם שחר" ומועמדת לפרס האוסקר, ומי שהייתה התגלית בסרטו של טרנס מאליק "עץ החיים" זוכה דקל הזהב בפסטיבל קאן 2011, תשמש השגרירה של הבושם החדש של המותג, "מניפסטו", שיושק בישראל החודש הקרוב.  

 

עם עור הפורצלן שלה והשיער האדום, ג'סיקה צ'סטיין היא אחת השחקניות האמריקאיות הצעירות והמבטיחות בדורה. היא מגלמת את האישה של מניפסטו באופן מזהיר. יש לה הנועזות, הרגש והפיתוי.

 

רשימת הסרטים בה מופיעה היא עדות למחויבות חזקה לקריירה, החושפת אישיות רבת-ממדים ויכולה להתמודד עם תפקידים שונים ומגוונים. היא ריגשה ונגעה בלב במשחקה בסרטו של טייט טיילור "העזרה", או כעקרת בית העושה כל שביכולתה לדבוק במציאות מול התנהגותו המנוכרת של בעלה בסרטו של ג'ף ניקולס "סערת רוחות", ג'סיקה צ'סטיין היא תמיד דמות בולטת ומרשימה דרך הנוכחות שלה והמשחק המדויק שלה.   

 

 

בימים אלה היא מככבת במספר סרטים יוקרתיים לצידם של הדמויות המשפיעות ביותר בהוליווד: אל פצ'ינו, ג'יימס מק'אבוי, גיירמו דל טורו גומס ובסרטה הצפוי של קתרין ביגלו "שעת אפס חשוכה" Zero Dark Thirty. ג'סיקה צ'סטיין תצטרף גם לצוות השחקנים במחזה המפורסם בברודווי "היורשת".

 

מוערצת ונחשקת, ג'סיקה צ'סטיין שייכת למעגל המאוד סגור בהוליווד של כוכבות בעלות עתיד מבטיח, והיא זוכה להכרה בקרב עמיתיה (היא הייתה מועמדת לפרס באפט"א, לפרס "גלובוס הזהב" ולפרס האוסקר בקטגורית שחקנית המשנה הטובה ביותר לשנת 2012). מגזין "טיים בחר בה כאחת "הנשים המשפיעות" ביותר בעולם באפריל שעבר.

 

 

"איב סאן לורן הוא מותג המעניק לי השראה רבה. מאז הקמתו, המותג שידר ערכים חזקים אותם אני מוקירה - מחויבות בלתי מתפשרת, אהבה מוחלטת ותעוזה נשית. הבושם החדש מגלם בתוכו את כל זה. אני נרגשת מאד להיות חלק מההרפתקה הנפלאה הזו", ג'סיקה צ'סטיין.


"הכוח העדין, הקסם הקורן והרוח החופשית של ג'סיקה צ'סטיין כבשו אותנו. ג'סיקה מגלמת את תמצית הנשיות של איב סאן לורן, אישה המסמלת את תקופתה, עצמאית, נחושה ואף פעם לא נמצאת במקום בו הייתם מצפים למצוא אותה," סטפאן בזי Stephan Bezy, המנכ"ל הבינלאומי של איב סאן לורן. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד