הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איילת זורר ממשיכה לעונה נוספת כפרזנטורית של גולברי

7/07/2013

אווירה חורפית וחמימה נרשמה במהלך סופ"ש האחרון  על סט הצילומים של רשת האופנה גולברי, כשהשחקנית ההוליוודית איילת זורר, הצטלמה לקמפיין סתיו חורף 2013-14 כאשר לצורך הצילומים נבנה לוקיישן  משולב בכורסאות שחורות, וקירות בצבעים חמים וכהים. זוהי העונה ה-7 של זורר כפרזנטורית החברה.

 

זורר, אשר מתגוררת בלוס אנג'לס, הגיעה לארץ בגפה למשך 3 ימים בלבד בהם היא הספיקה בנוסף לצילומי הקמפיין להיות נוכחת ב 2 פרימיירות ( לסרטה "סופרמן" ולסדרה החדשה "שטיסל"), להתארח בתוכניות טלוויזיה ולקיים ביקור משפחתי קצר .

 

זורר המגלמת כידוע את אמו של סופרמן בסרט החדש "איש הפלדה"  קיבלה הפתעה קטנה על הסט הצילומים של גולברי: משלוח מיוחד של בובות "סופרמן" עבור בנה ליעד. ובעקבות כך גם שיתפה כי בנה עדיין לא ראה את הסרט, כי הוא רק בן 8 ומודע לכך שזה פחות מתאים לגילו בגלל האלימות והאקשן המוצגים בו.

בקרוב נזכה שוב לראות את זורר בעוד תפקיד מרתק על המסך הישראלי. זורר לוהקה לסדרה חדשה של ערוץ 10 בה היא קיבלה את התפקיד הראשי בדרמת מתח פסיכולוגית שתקרא "בני ערובה" שתעסוק במשפחה שנקלעה לקנוניה פוליטית המשנה את חייה לעד. הסדרה  כבר נרכשה ע"י חברת הפקות אמריקאית לפיתוח גרסה מקומית.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד