הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סמסונג ישראל עולה בקמפיין חדש לרגל השקת סדרת ה- Galaxy Tab 3

28/07/2013
סמסונג ישראל עולה בקמפיין חדש לרגל השקת סדרת ה- Galaxy Tab 3 (הגדל)

סמסונג ישראל עולה הבוקר בקמפיין חדש לרגל השקת סדרת הטאבלטים החדשה- :GALAXY Tab 3 דגמי ה-7 אינץ' , ה- 8 אינץ' וה- 10.1 אינץ'. סדרת Galaxy Tab 3 כוללת את השירות Smart VOD עליו הכריזה החברה אמש ויאפשר, לראשונה בישראל, לצפות במגוון עשיר של תכנים ובהם סרטים, סדרות, הופעות ועוד באמצעות הטאבלט.

 

הקמפיין שנעשה באמצעות משרד הפרסום ליאו ברנט יעלה בטלוויזיה,בעיתונות,באינטרנט ובשילוט חוצות  למשך שבועיים. בנוסף, כחלק מהקמפיין, בחרה סמסונג ישראל לקיים פעילות בפייסבוק וכן על גבי קיר הקריה שממוקם באחד מהלוקיישנים הכי מרכזיים בישראל. הקמתו של הקיר הסתיימה הבוקר ועליו אלפי מדבקות שמשקפות את התכנים  שניתנים חינם ללקוח באמצעות שירות ה Smart VOD החדש וראפליקציית "עברית". העוברים והשבים מוזמנים לשלוף מדבקה, לסרוק את הקוד ויכולים לזכות בטאבלט מתנה. בכל יום תחלק סמסונג 6 טאבלטים למשך שבועיים ימים.

 

הטאבלטים החדשים משווקים ברשת חנויות סמסונג רשת פלאפון ובמגוון רשתות מובחרות. עם השקת שירות ה Smart VOD בקו מוצרי הטאבלט, הכריזה סמסונג על מבצע במסגרתו יקבל כל רוכש Galaxy Tab3, הטבה משמעותית של 6 חודשי מנוי במתנה, ויוכל ליהנות מצפייה בלתי מוגבלת בכל התכנים המוצעים במנוי, ובכלל זה גם הטבה על מרבית הסרטים שבשירות. האפליקציה הינה מובנית במכשיר והמנוי ניתן אוטומטית על ידי מערכת חכמה ומתקדמת.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד