הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דריה וורבוי בקמפיין לMANGO

23/03/2014
דריה וורבוי בקמפיין לMANGO (הגדל)

 

את סרטון הפרסומת מובילה דוגמנית העל אשר צולמה על ידי צלם האופנה הנודע טרי ריצ'רדסון והוא עולה במקביל ב-40 מדינות, כחלק מהקמפיין הבינלאומי של המותג להשקת עונת אביב קיץ 2014.

 

עלות ההשקעה בקמפיין נאמדת בכ-3 מיליון שקלים, אשר יועלה באמצעות משרד הפרסום "מקאן אריקסון". בנוסף יעלה קמפיין בנרים באתרי האינטרנט המובילים שיחשוף את פריטי קטלוג הקיץ.

 

לדברי דריה וורבוי: "אני ממש נרגשת לעבוד עם MANGO בעונת אביב קיץ 2014. נהניתי מאוד להצטלם לקמפיין, העבודה עם הצוות זרמה בקלות ולהצטלם על ידי טרי ריצ'רדסון זה תמיד כיף"

 

 MANGOבחרה בדריה וורבוי כפנים של המותג מאחר והיא מגלמת את ערכי האישה שמנגו שואפת להלביש: אישה אורבאנית, עצמאית ובטוחה בעצמה, יחד עם ההשראה שהיא מהווה בעולם האופנה.

 

טרי ריצ'רדסון צילם את דוגמנית העל בדגמי קולקציית האביב החדשים של מנגו והצליח ללכוד עד לכדי שלמות את יופייה הטבעי והקורן של אייקון האופנה.

 

מאז הוקמה החברה, בוחרת מנגו את הפנים החמות ביותר בתעשיית האופנה כפרזנטוריות של המותג. לאורך השנים כיכבו בקמפיינים שלMANGO  סלבריטאיות מעוררות השראה כמו סקרלט ג'והנסון, פנלופה קרוז, מילה ג'ובוביץ', ליזי ג'אגר, קרולינה קורקובה, נעמי קמפבל, אווה הרציגובה, אינס ססטרה, קלאודיה שיפר, כריסטי טרלינגטון ודיאן קרוגר.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד