חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

schweppes משיק מים בטעמים

schweppes משיק מים בטעמים (הגדל)

העולם מתקדם ומשתכלל עם הזמן וכך גם חיינו. המודעות לשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן היא כבר מזמן אינה נחלתם של ספורטאים ומתאמנים מקצועיים, היא של כולנו.

רבים מאתנו הישראלים משקיעים את זמננו הפנוי בשמירה על כושר, תפריט מאוזן, ומודעות ההולכת וגוברת לבריאותנו. יום יום אנו עושים דרכינו לחדר הכושר, רצים בפארק ומתעדכנים בטרנדים הכי חמים בעולם הבריאות.

כך גם עם המשקאות שאנו צורכים. אחרי כל כך הרבה מאמץ והשקעה בכושר ודיאטות, לא נרצה להחזיר לגוף את כל הקלוריות בכוס משקה אחת. ומצד שני, לשתות כל היום רק מים זה פחות מרגש.

בשוופס לקחו את העניין לתשומת ליבם, השקיעו, חשבו ויצרו את סדרת מים בטעמים החדשה: מים בטעמים 0 קלוריות, בטעמים מפנקים של אפרסק ותפוח, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים.

הגיע הזמן ליהנות ממים טעימים, בטעמים מפנקים ולהמשיך לשמור על הגזרה ללא רגשות אשם.

אתם מוזמנים להצטרף לחוויית שתייה טעימה ומפנקת וליהנות ממשקה מרווה, קליל, פירותי ורענן ללא קלוריות מיותרות.

 

לדברי טל מלכה-סלהוב, מנהלת שיווק יפאורה: "מתוך מטרה לתת מענה לצרכים בשוק אנחנו משיקים פתרון אמיתי לצרכני הדיאט, Schweppes water עם אפס קלוריות, הנותן בדיוק מענה לצרכנים המחפשים משקה ממותק לא מוגז ודיאטטי. עד היום לא היה בשוק משקה לא מוגז הנותן הבטחה של 0 קלוריות לכוס משקה."

 

שוופס מים בטעמים עם 0 קלוריות ישווק בבקבוק אישי 500 מ"ל  ובבקבוק משפחתי 1.5 ליטר. מחיר מוערך: 5 ₪ לבקבוק משפחתי 1.5 ליטר, 7 ₪ לבקבוק אישי 0.5 ליטר

 

 

 

 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד