הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

60 אלף מצביעים בקמפיין מצב האומה של מזרחי

25/11/2014

לפני כשבועיים הושק משאל של מזרחי-טפחות, בו הוצגה השאלה:  האם אנחנו עצובים או שמחים? "מלנכוליים" או "על הגג"?  התוצאות הסופיות של המשאל מראות, כי רוב הציבור מגדיר עצמו "על הגג". 

המשאל עלה במסגרת המהלך החדש של מזרחי טפחות  תחת הכותרת: "מגיע לך להיות שמח בבנק שלך". כ-60 אלף הצבעות בוצעו באמצעות: הטלפון, האינטרנט, וקיר הצבעות מיוחד שהועמד בקריה בתל אביב. שיעור ההצבעה הגבוה ביותר היה דרך הרשת. מתחילתו של המשאל הוביל הצד השמח ובסופו של דבר, כאמור, 57% אחוז הצביעו "על הגג" לעומת 43% אחוז שנטו לכיוון המלנכולי. 

לכל אורך תקופת המשאל ניתן היה לראות את מהלך ההצבעה למרחוק וזאת באמצעות הקרנה מיוחדת וחדשנית על מגדל משה אביב ברמת גן – גורד השחקים הגבוה בישראל. תוצאות המשאל מהוות הבסיס לחלק השני של הקמפיין שעלה לאוויר אתמול. בסרטון, מבית היוצר של משרד הפרסום של הבנק, ראובני פרידן ipg, מציג דביר בנדק את הקול האופטימי, כשהוא שמח ומאושר מתוצאות המשאל שמוכיחות שצדק והעם בחר בשמחה.

יצוין, שהמהלך לווה בחבילת הצעות והטבות ללקוחות, מוצרים ושירותים חדשים, שדרוג חווית השירות של הלקוח, נראות סניפים חמה, דינאמית וצבעונית יותר וכן בעבודה פנים אירגונית שנועדה לשפר את סביבת העבודה של אלפי העובדים והמנהלים בבנק.

אגב, במשרד הפרסום נערכו גם לתרחיש ההפוך, והכינו סרטון שני, שנועד לענות על האפשרות שרוב הציבור היה בוחר באופציה המלנכולית..

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד