הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הבת של מיכל ינאי נבחרה כפרזנטורית הילדים לרשת סקופ

27/01/2015

אלכס מוסקל-ינאי בת ה- 5, ביתם הבכורה של השחקנית/שדרנית  מיכל ינאי ואיש העסקים בן מוסקל, נבחרה כפרזנטורית של נעלי הילדים מבית רשת SCOOP, במסגרת חוזה שנחתם לעונת קיץ 2015. ינאי הצעירה תחליף את ביתם של אסף ומיכל אמדורסקי – נינה דבש, אשר שימשה כפרזנטורית נעלי הילדים של סקופ, בעונת החורף.

אלכס מוסקל-ינאי, שזהו קמפיין האופנה השני שלה בדרכה לכבוש את הביצה, נולדה כביתם הבכורה של ההורים מיכל ינאי ובן מוסקל, ולה אח קטן, יהלי, בן ה-4 . בין תחביביה הרבים היא אוהבת לשמוע את קייטי פרי וחולמת להיות רופאה או מוכרת גלידה כשתהיה גדולה.

הקמפיין בכיכובה של אלכס מוסקל-ינאי יעלה במהלך חודש מרץ, עם השקת קולקציית קיץ 2015 ויכלול תשדירי טלוויזיה, שלטי חוצות, קטלוג, מודעות במגזינים, קמפיין אינטרנט ופרסום בנקודות המכירה.

לדברי רוני אינסאנז, מבעלי רשת SCOOP : "אנו שמחים לצרף את אלכס מוסקל-ינאי היפיפייה למשפחת SCOOP ולשמש לה דריסת רגל ראשונית בעולם האופנה, כפרזנטורית של מותג מוביל. אנו בטוחים שהחיבור עם מוסקל-ינאי יבוא לידי ביטוי בקמפיינים בהם היא תככב ובכך נחזק את הדגשים של SCOOP  כרשת מובילת אופנה הבולטת בנוף ההנעלה בישראל".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד