הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת הקורקינטים הממונעים inokim מתרחבת לארה"ב

11/10/2016

שת הקורקינטים הממונעים inokim מרחיבה את פעילותה לארה"ב ופתחה סניף ראשון במנהטן סמוך לכיכר טיימס סקוור. הרשת משווקת דגמים קלי משקל של קורקינטים ממונעים שניתנים לקיפול מהיר. הם מאפשרים נסיעה של עד 50 ק"מ מהטענה מלאה ומעניקים פתרון תחבורתי במרחב האורבני.

 

הרשת הוקמה ומנוהלת על ידי היזם הישראלי כפיר בן שושן. היא מפעילה כיום סניפים בישראל, במזרח הרחוק ובאירופה ביחד עם שותפים מקומיים בכל מדינה. פתיחת החנות בניו יורק היא מהלך ראשון בתוכנית להתרחבות בערים הגדולות בארה"ב.

 

הקורקינטים מתוכננים ומעוצבים באופן בלעדי על ידי inokim וכוללים אביזרים לנשיאה נוחה של הקורקינט ברכבת או באוטובוס למי שמשלב תחבורה ציבורית ורכיבה וכן אפליקציה חינמית המאפשרת לתפעל את הכלי דרך הטלפון הנייד, לנעול אותו נגד גניבות ואף לאתר בעלי קורקינטים נוספים הנמצאים בקרבת מקום.

 

לדברי כפיר בן שושן, מנכ"ל אינוקים, ניו-יורק היא שוק קלאסי למוצר בשל אופי התושבים, הגודל והקושי בשימוש ברכב פרטי ופתיחת החנות החדשה היא מהלך מתחייב בהתרחבות העולמית של הרשת. הכלים שלנו כבר הגיעו לרחובות ניו יורק על ידי ישראלים שקנו אותם בארץ והטיסו אותם איתם, עכשיו אפשר יהיה לרכוש אותם באופן ישיר בארה"ב.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד